☀️ UUS: Alfaparf Milano SUNSHINE päikesejärgne juuksehooldus suveks ☀️

Mina olen Carolyn

ja see siin on minu värviline maailm! Räägime millega ja kuidas oma juukseid hooldada, keha ja tervist toetada, tutvume kvaliteetsete toodete ja brändidega, reisime ja avastame maailma. Lase ennast inspireerida minu värvilistest töödest ja leia e-poest endale parim juuksehooldus.

Minu e-poes shopates ei pea muretsema, kas tegemist on ikka kvaliteetse tootega või on ainult ilus jutt ja hea reklaam. Kõik tooted olen väga hoolikalt välja valitud, arvestades koostisosi, et tugevad kemikaalid meie juustesse, nahka, vereringesse ja loodusesse ei jõuaks. Mitte ükski toode nt ei sisalda ei sulfaate ega ka parabeene! Kõiki tooteid olen ise katsetanud ja mõnda juba päris pikalt kasutanud! Kui sa teada tahad, siis mul on koguaeg midagi uut varuks ja vannitoariiulit ehivad vähemalt 5-6 erinevat juuksepesu kombot!

Ma tahaks lõpuks jõuda kõikidest toodetest lähemalt blogis kirjutada. Et sul oleks täielik arusaam, mida sa ostad, kas see võiks sulle sobida või peaksid kauge kaarega sellest mööda käima (nali, selliseid tooteid ma siia poodi ei võtagi). Tunnen ise sellisest keskkonnas väga puudust, sest reklaame on nii palju ja tihti ruulivad poodide edetabeleid ainult hea brändingu ja koostöödega tooted. Aga seda mida see konkreetne šampoon nt minu juuste ja peanahaga teeb, võib olla täielik jama. Minu eesmärk on luua niisugune turvaline kohake meile.

Päris paljudest toodetest olen jõdunud juba lähemalt ka rääkida ja vastava postituse lingi leiad tooteinfost. Koondan kokku oma kogemuse juuksuritööd tehes, kuulan klientide tagasisidet ja proovin ise.

Lõin sinu jaoks selle lehe, et sa saaksid uusi nippe, teadmisi, tutvuda kvaliteetsete toodetega, puhata meelt reisijuttudega, ammutada inspiratsiooni värvidest ja valida e-poest oma juustele ainult parim!

Aitäh, et tulid uudistama ja usun, et üheskoos saame endale elu parimad juuksed kasvatada!

🤍

Carolyn

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole ühtegi toodet!
Jätka ostlemist