☀️ UUS: Alfaparf Milano SUNSHINE päikesejärgne juuksehooldus suveks ☀️

Müügitingimuste kehtivus ja ulatus

Käesolevad Müügitingimused kehtivad Missandei OÜ e-poe klientide (edaspidi Ostja) ja Missandei OÜ (Missandei OÜ) vahel kauba (edaspidi Toode/Tooted) ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Missandei OÜ e-poest Toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid. Missandei OÜ jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades ning nimetatud muudatusi kajastatakse Missandei OÜ kodulehel www.carolynpajula.ee. Tingimuste aktsepteerimisega kinnitab Ostja, et ta on Müügitingimustega tutvunud, nendega nõus ja täidab neid.

Hinnad

Kõik hinnad Missandei OÜ e-poes sisaldavad käibemaksu 22%. Missandei OÜ e-pood võtab vastu euro valuuta makseid.

Tellimuste vormistamine

www.carolynpajula.ee veebileheküljelt on võimalik osta neid Tooteid, millel on nupp “Lisa ostkorvi”. Sobiva Toote tellimiseks peab need lisama ostukorvi. Toote hind ja saadavus võivad jooksvalt ja etteteatamata muutuda. Toodete hind on välja toodud Toote leheküljel. Ostjal on võimalik ostukorvi sisu vaadata vajutades veebilehekülje üleval paremas ääres asuvale ikoonile “Ostukorv”. Ostukorvis olevate Toodete kogust saab muuta, kirjutades koguse lahtrisse soovitud Toodete arvu. Tooteid saab ostukorvist eemaldada vajutades samal real asuvale “x”. Enne tellimuse vormistamist tuleb valida sobiv tarneviis. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside: Swedbank, SEB, LHV, Coop pank, Citadele, Revolut.

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse Eesti ja Soome piires. Kauba kättesaamiseks on ostjal järgnevad valikud: Smartpost, Omniva ja DPD pakiautomaadid. Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Tooted postitatakse Missandei OÜ poolt peale arve tasumist.

Tagastamisõigus

www.carolynpajula.ee e-poest (edaspidi Missandei OÜ) ostetud Toodetele kehtib alates kauba kättesaamisest 14-päevane tagastamisõigus. Juhul kui e-poest tellitud Toode Ostjale ei sobi, võib ta selle põhjendusi esitamata tagastada. Taganemistähtaeg lõppeb 14 päeva möödumisel alates päevast, mil Ostja on saanud Tooted füüsiliselt enda valdusesse. Taganemisavaldus saata aadressile info@carolynpajula.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Vastavalt Tarbijakaitseameti juhistele ei kehti tagastamisõigus toodetele mida ei saa hügieenilistel põhjustel tagastada (nagu keha-, käte-, juuksehooldus-, nahakosmeetika). Tagastatavad tooted peavad olema kasutamata ja pakend terve ja kahjustamata. Juhul kui osutub möödapääsmatuks, et Ostja peab kauba enda kulul tagasi saatma, hüvitatakse Ostjale tagastatava kauba maksumus koos saatmiskuluga hiljemalt 14 päeva jooksul alates toote tagastamise avalduse kättesaamisest. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode).

Lisaks ei kehti 14-päevane taganemisõigus kaubale, kui:

*toode on valmistatud arvestades konkreetse Ostja isiklikke vajadusi;
*on valmistatud Ostja esitatud tingimuste kohaselt;
*toode on segatud või ühendatud mingi teise toote või kaubaga, nii et neid ei saa enam teineteisest eraldada;
*toodet on kasutatud majandus- ja kutsetegevuse eesmärgil;
*tootel on mehaanilised vigastused või see on purunenud (nt kukkumise tõttu).

*Ostetud kauba/toodete kasutamine majandus- või kutsetegevuse eesmärgil (k.a juriidiline isik)

Juhul kui ostetud toodet on kasutatud majandus- või kutsetegevuse eesmärgil või on olnud ostjaks juriidiline isik, siis tavaline pretensioonide esitamise kord ei kehti. Nimetatud juhtumiste korral on reeglina pretensioonide esitamise aeg 6 kuud või rohkem, kui tootja on nii lubanud. Selle perioodi jooksul tootjapoolsete defektide ilmnemisel toode asendatakse või remonditakse.

Toodet ei asendata kui:
*toode on valmistatud arvestades konkreetseid Ostja isiklikke vajadusi;
*toode on valmistatud Ostja esitatud tingimuste kohaselt;
*toode ei ole kõlblik tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel ning mis on pärast kohaletoimetamist avatud (kosmeetikatooted jms);
*toode on segatud või ühendatud mingi teise toote või kaubaga nii, et neid ei saa enam teineteisest eraldada.

Vastutus ja pretensioonide esitamise kord

Missandei OÜ ja Ostja vastutavad teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tehtud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses. Missandei OÜ ei vastuta Ostja süül Toote puuduste tekkimise eest, puuduste eest, mis on tekkinud Toote mittekorrapärase hoiustamise või kasutamise tulemusena. Puuduste hulka arvestatakse Toote puudusi, kuid mitte tootepakendi puudusi.

Missandei OÜ vastutab Ostjale müüdud Toote lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates Toote üleandmisest Ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest Ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Missandei OÜ kohustus. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@carolynpajula.ee. Pretensiooni esitamisel tuleb esitada puudusega Toode. Missandei OÜ ja Ostja sõlmivad seadme hooldus- ja remonttööde kokkuleppe, kui Toote puuduse olemuse ja põhjuse väljaselgitamiseks on vaja Toode saata diagnostikasse või ekspertiisi.

Pretensooni esitamisel tuleb ära märkida:

*ostja nimi ja kontaktandmed;
*kaebuse esitamise kuupäev;
*toote puudus;
*Missandei OÜ’le esitatav nõue;
*viidata tuleb tehingu sooritamist või garantiid tõendavale dokumendile või lisada selle koopia kaebusele.

Missandei OÜ vastab pretensioonile kirjalikult 15 päeva jooksul pärast Ostjapoolse pretensiooni kättesaamist. Kui Missandei OÜ’l ei ole võimalik 15 päeva jooksul Ostja pretensioonile vastata, teatatakse sellest kirjalikult koos põhjenduse ja tähtajaga, mis ajaks vastus saadetakse. Missandei OÜ ei vastuta Ostja süül toote puuduste tekkimise eest, puuduste eest, mis on tekkinud toote mittekorrapärase hoiustamise või kasutamise tulemusena. Puuduste hulka arvestatakse toote puudusi, kuid mitte tootepakendi puudusi. Juhul kui toode ei vasta lepingutingimustele, tal esineb puudusi või rikkeid, on Ostjal õigus nõuda toote parandamist või asendamist. Juhul, kui toote parandamine või asendamine ei ole võimalik, ebaõnnestub või põhjustab Ostjale põhjendamatuid ebamugavusi, on Ostjal õigus lepingust taganeda ja nõuda raha tagastamist. Kohtuvälise lahendi leidja internetipõhiste tarbijavaidluste lahendamisel vastavalt Euroopa parlamendi ja nõukogu (EL) määrusele 524/2013. Kui ostja ja Missandei OÜ ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja e-poe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Vääramatu jõud

Missandei OÜ ei vastuta tekkinud kahju või Toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või Toote kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Missandei OÜ ei saanud mõjutada või ette näha.

Isikuandmete kaitse ja turvalisus

Isikukaitse tingimustega saab lähemalt tutvuda siin.

Andmete töötlemine ja turvalisus

Kõik Missandei OÜ e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud Ostja/Kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Välja arvatud juhtudel, kui kuller vajab kauba kohaletoimetamiseks Ostja/Kliendi nime, telefoninumbrit ning kohaletoimetamise aadressi või muudel seadusega ettenähtud juhtudel. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse, samuti puudub ka Missandei OÜ e-poel neile juurdepääs.

Muud tingimused

Tootepildid on illustratiivse tähendusega. Toodete hinnad ning saadavus võivad muutuda ette teatamata. Antud juhul jätab Missandei OÜ endale õiguse loobuda müügist ning tagastada Ostjale raha tema arvelduskontole mõistlikult vajaliku aja jooksul. Toodete infot kontrollitakse ja täiustatakse regulaarselt. Andmed võivad olla peale Ostja viimast külastamist uuenenud.

Käesolevad müügitingimused kehtivad alates 16.04.2022.

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole ühtegi toodet!
Jätka ostlemist