🍒 Ainulaadsed FRANK Fruities suhkruvabad ilukommid nüüd e-poes saadaval! 🍑

Blondide imehooldus Heart of Glass

Blondiinide elu ei ole kerge. Ma usun, et sa oled sellega nõus kui oled isegi blondide juustega või siis unistad sellest! 🥹 Kuigi võiks arvata, et minu postitatud tööde järgi (mis on enamjaolt ainult värvilised), otsib mind üles inimene, kes on julge katsetaja, siis tegelikult 80% kirjadest puudutab ainult blonde juukseid. Ma lihtsalt ei viitsi postitada blondidest juustest nii palju pilte, sest kuigi nad on alati superilusad, siis blondide tegijaid on kõvasti rohkem kui erksate värvide kunstnikke. 🫡

Mida siis uus inimene minult soovib? Täiesti tavaline kiri on selline, mis algab sõnadega: “Appi, ma ei tea mis käkk mulle pähe keerati..”, “Palun, kas sa saad mind aidata?”, “Mu juuksed on nagu heinakuhi.”, “Sa tundud olevat ainuke inimene, kes saab sellega hakkama..” jne. Ma tahaks neid kõiki aidata, aga tuleb arvestada sellega, et minu juurde on ootejärjekord ja päris homme ikka ei saa tulla. Sellepärast ma panen sulle ka südamele – palun tee korralik eeltöö selle koha kohta, kuhu lähed oma juukseid blondeerima! Ja kordan, et kui ema juuksur teeb emale üliilusad punased juuksed, siis see ei tähenda, et tema juuksur on spetsialiseerinud ka blondidele! Ole hoolas ja ära tee rutakaid otsuseid. Juuksur võib olla suurepärane inimene ja suurepäraste oskustega, aga veendu selles, et ta teeb just seda, mis sul on vaja! Mina olen saanud ka valusaid õppetunde, tulles oma kliendile vastu, kes on ise oma juukseid kodus blondeerinud (+ kõike muud lisaks) ja küsinud abi, et “Palun tee see värv natukenegi paremaks.”, aga tulemuseks on lihtsalt kena värv, aga veel rohkem murdunud juuksed. Kellele seda vaja on? Mitte mulle ega ka mu kliendile! Kodus ei tohi blondeerida, punkt. Ja mina vastan nüüd ammu väga paljudele oma postkastis olevatele kirjadele konkreetse “EI!”. Kui sa oled kuskil mujal teinud värvieemaldust ja tahad külma blondi, siis paraku ma ei saa kindel olla, et su juuksed peavad vastu. Kurb, aga tõsi, sest värvieemaldustehnikad on ikka nii valed ja vanaaegsed. Ma tahaks väga sulle teha puhta värvieemalduse ja kauni blondi tulemuse, aga see tähendab seda, et tuleb kohe alguses seda teekonda minu juures alustada. Ma luban värvieemaldusest veel rääkida, sest see teema killib mu vibe’i niiiiii vägaaaaaaa!!! 😁 Tead kui nõme on öelda kliendile “EI, MA EI RISKI SU JUUSTEGA EGA TEE NEID KÜLMAKS BLONDIKS”, sest ta on kuskil mujal käinud eemaldust tegemas ja ma ei tea kuidas see protsess toimus.

Sa juba tead, et blonde juukseid mõjutavad päike, kuumus, toonijad, juuksepesuvahendid, vesi jne. Juukseid peab toonima iga 6-8 nädala tagant salongis, kes tahab hoida ühtlast külma tooni alates väljakasvust, see peab sama tihedalt juuri värvima, koguaeg peab kasutama uv- ja kuumakaitset, olema väga hoolas juuste kammimisega, et neid liialt ei lõhuks, kasutama ainult sulfaadivabasid šampoone (ei lilla šampoon ei ole ainuõige valik!) ja tegema hoooooooolduseid!!!!! Mõtle nii – kui õhk on väga kuiv või vesi kuivatab, siis nahk hakkab kiskuma ja tuleb selline hallikas toon peale, väga ebamugav on olla! Mida sa siis teed? Niisutad oma keha ja hakkab kohe parem, eks?! Juustes sa ei pruugigi seda kuivust oma silmaga näha (kui nad juba pole nii kuivad, et läige on täielikult kadunud), aga vähemalt otste järgi saad ikka aru, et midagi on justkui puudu.

Niisugused suured töötlused nagu plaatina blond, tihe triibutamine või värvieemaldus jne tahavad ikka palju enamat kui palsam. Blondidele juustele on kõike vaja! 😅 See on reaalsus. Blond on luksus ja suur väljaminek. Aga veel suurem väljaminek on see siis, kui sa ostad kokku suvalisi tooteid ega tea päris täpselt, mida sa siis kasutama pead ja kas see toode toimib!! SEE ON NII KURB MINU JAOKS!!!! 😭😤 Ja ütlen kohe, et suur osa blondidele juustele mõeldud tooteid ei tee su juukseid paremaks, vaid kuivatavad veel rohkem! Lillad šampoonid koosnevad igasugusest jamast ja kes koostist ei oska lugeda, saab alles mõne aja pärast tunda seda, kuidas juuksed lähevad aina rohkem pusasse ja kõik hakkab allamäge liikuma. Õnneks on olemas variant, mis tõesti aitab blonde juukseid hooldada:

⭐️ May I present you *Davines Heart of Glass* sari!!! ⭐️

Spetsiaalselt blondidele (nii värvitud kui ka naturaalsetele) ja blondeeritud juustele mõeldud sari, mis koosneb 4 tootest: sinine šampoon, rikkalik palsam, intensiivne kosmeetiline hooldus ja sära andev juuksepiim, mis on pärjatud ka Anne&Stiil ilulemmik 2022 tiitliga. Mina armastan ja minu kliendid armastavad!!!! Ma näen, et kes on juba kord Heart of Glassi kasutama hakanud, naljalt enam muid tooteid kasutama ei kipu. Siiani kõige kvaliteetsem sari blondidele, millest olen kuulnud, mida olen kasutanud ja mille puhul ma näen, et pika kasutamise järgselt juuksed on endiselt suurepärases olekus. Ja hooldus toimib koheselt! Nt mõnikord kui juuksed on väga haprad, aga olen kliendile kogupea triibutamise teinud, siis on lausa võimatu neid pusasid normaalselt välja kammida. Heart of Glass hooldus on lihtsalt lifesaver. Ükskõik kui palju niisutavaid palsameid ja maske sa võid nendesse juustesse panna, siis toimib ainult Heart of Glass intense treatment. Ja parim selle sarja puhul on see, et seda hooldust saab igaüks ise kodus teha kas muidu niisama või siis salongikülastuste vahepeal.

Foto: @mustseep

Mu maailma kõige pikemate ja paksemate juustega klient rääkis mulle millised halvad kogemused tal alati enne minu juurde sattumist olid. Täiesti tavaline oli salongist nuttes koju minna!!! 🤯 Kui juba juuste pesemine oli meeletult piinarikas ja valus, siis võid vaid ette kujutada milline see juuste kammimine tema jaoks oli. Ilmselgelt oli ta hirmul kui pärast suurt töötlust oli aeg juukseid pesema minna, aga nagu ma enne ütlesin, siis suurte töötluste puhul kasutan alati Heart of Glass hooldust juuste seisukorra taastamiseks ja temalegi üllatuseks läks kõik imelihtsalt! Ta võttis need tooted endalegi koju ja ütles, et ta juustel on täiesti uus elu. 25+ aastat ebameeldivat juuste pesu, meeletuid pusasid, väsinud käsi, tüdimust ja hirmuäratavaid juuksuriskäike said järsku otsa, sest kogu võti peitus ÕIGETES TOODETES! 🫠 Tundub võib-olla uskumatu, aga mina ei väsi kordamast – see on tõsi, et juuksehooldustoodetest sõltub ikka nii palju sinu juuste hea või halb seisukord! 💡 Sellepärast ma küsin alati “Millega sa oma juukseid pesed?” ja tunnen kaasa klientidele, kes pidid 1 korra maal ema kehvat šampooni kasutama ja juba läksidki juuksed pusasse! 🥵 (Selleks, et seda ei juhtuks, vii emale ka ainult parimad juuksehooldustooted või jaga talle soovitusi ja näita, mida osta! 🥰).

➡️ Kristiina, kes on juba aastaid blond olnud, pöördus juba pärast esimest kasutust Heart of Glassi usku: “Kuigi potšik on pisike, saab sellega ülipikalt läbi, sest toodet kulub vähe. Mu juuksed pole kunagi nii pikka aega kaunist blondi värvi säilitanud, soovitan!”

Kõik Heart of Glassi tooted sisaldavad 3 tähtsat komponenti: 1) Biacidic Bond Complexi (erinevatest bonding / -plex koostisainetest oled kindlasti kuulnud), mis on mõeldud selleks, et juuksed ei katkeks, 2) baobab ekstrakti, mis on hästi rikkalik c-vitamiini ja sealjuures ka antioksüdantide poolest, 3) Kolumbias jätkusuutlikult kasvatatud Jagua puuviljast saadud sinist ekstrakti, mis on täiesti looduslik pigment!!! Sinine pigment tasakaalustab soovimatuid varjundeid ja elustab nii sooje, külmi kui ka naturaalseid blonde. Sellepärast sobibki Heart of Glass absoluutselt kõikidele blondidele – nii töödeldud kui ka naturaalsetele.

🌿 Vaata SIIT VIDEOST, kuidas toimub sinise pigmendi kättesaamine Jagua puuviljast Kolumbias! 🌿

Heart of Glassi sarja tooted katavad kõik blondide juuste jaoks olulised punktid:

  • šampoon on sulfaadivaba, niisutab, toidab ja muudab juuksed siidiseks, ei sisalda kuivatavaid aineid nagu tavaline lilla šampoon
  • rikkalik palsam tugevdab juukseid ja uuendab heledaid toone
  • intensiivne hooldus hoiab ära juuste katkemist ja parandab märgatavalt juuste seisukorda
  • juuksepiim sisaldab nii uv-kaitset kui ka kuumakaitset

🌿 Juuksepiimast loe lähemalt SIIT! 🌿

Looduslik sinine pigment on väga eriline, sest 99% 100-st lisatakse blondidele mõeldud šampooni keemilist värvainet. Niisugune on täiesti tavalise lilla šampooni koostis (õnneks sellel siin on vähe koostisaineid, aga enamustel the list goes on and on..🤯):


Tugevad sulfaadid, mis pesevad kauni toonija kõigest paari pesuga maha, hunnik vähki tekitavaid säilitusaineid ja lilla värv. Aga igasugune värvimine mõjub ju juustele. Mõtle kui sa pesed oma juukseid üle päeva, kasutad neid šampoone, kus on tugevalt kuivatavad vahutajad ehk sulfaadid sees ja sellele lisaks ka lilla värv (pm värvid oma juukseid iga 2 päeva tagant). Millist tulemust sa ootad oma blondidest juustest? Juba sellepärast ma ütlen alati, et iga pesukord ära kasuta lillat šampooni, vaid pese vaheldumisi niisutavate ja toitvate toodetega. See kehtib nende toodete puhul, kus on sodium lauryl sulfate või sodium laureth sulfate ja mingisugune lilla värv sees! Heart of Glassiga seda muret pole. Mitte ükski nendest komponentidest pole siin esindatud. Mõistad nüüd kuidas sinu enda kätes on oma juuste heaolu?

Foto: @mustseep

➡️ Gertrud ei jõua ära imestada: “Vabandage preili Carolyn Pajula, mu lemmmikjuuksur, aga halllllloooooooo mis need Davinesi tooted mu juustega tegid. Peale värvimist kasutasin ainult neid ja mo meelest mu juuksed kasvasid nagu üleöö 5 cm pikemaks ka lausa 💜💜💜💜 kas sa pöörasid just tulihingelise Briogeo fänni mõne muu brändi usku???? 🙈🙈😆😆”.

Jah, nii see kord juba Heart of Glassi puhul on. Neid kliente on mul veel ja veel, kes minu juurde samasuguse wow-ilmega järgmine kord tulevad (või kirjutavad õhtul postkasti 😂). Tegemist on ühe kvaliteetseima sarjaga turul, mis on spetsiaalselt blondidele juustele mõeldud ja omab minu väga kriitilises edetabelis blondide juuste kategoorias esikohta! 🥳 Proovi järgi ja alusta oma juuste poputamist NÜÜD JA PRAEGU!

Lõpetuseks lisan, et tegelikult võivad kogu sarja kasutada kõik! Looduslik sinine pigment aitab hoida üliilusaid pruune toone ja seetõttu on ka paljude brünettide lemmiksari. Mina kasutan hetkel uv-kaitse pärast juuksepiima ja salongis teen aeg-ajalt endale kogu sarjaga süvahooldust! 😌✨

Ainult minu e-poest on sul võimalik osta kogu hoolduskomplekt eriti hea hinnaga, et kõik blondid juuksed saaksid ikka poputatud! Kasuta võimalust! Tellimusega kaasas ka õpetus, kuidas kodus ise salongihooldust enda juustel läbi viia! 🥳 Hoolduskomplekti leiad SIIT.

⭐️ Ma annan sulle ka võimaluse kogu Heart of Glassi komplekt tasuta saada!!!! Selleks KLIKI SIIA ja osale giveaways. Loosin seekord välja lausa 2 komplekti Heart of Glass toodetega! ⭐️

 

 

Üks vastus

  1. Lugesin seda postitust ühe nädala jooksul mitu korda ja olen aru saanud, et ilmselt olen siiamaani teinud valed valikud osta juuksetooteid üles haibitud reklaami järgi, nüüd tänu sellele blogi postitusele saan aru, mida minu blondid kahused ja lokkis juuksed päriselt vajavad, Aitäh selle postituse eest ja tahan seda sarja kohe esimesel võimalusel katsetada! 🙏🏻🤍

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole ühtegi toodet!
Jätka ostlemist