säästa juukseid kloorist ja metallidest! e-poes saadaval filtreerimissüsteemiga dušiotsikud. ✨

Davines SOLU peanaha koorija

sept. 14, 2021 | Juuksehooldustooted

✨Mis on Davines SOLU peanaha koorija?✨

👻 Kuna minult küsitakse pidevalt nõu erinevate peanaha probleemide kohta, siis olen katsetanud eelkõige iseendal (ja lasknud ka mõnel kliendil katsetada) tooteid, mis võivad abiks olla ka sulle ja millest olen otsustanud kirjutada nüüd oma blogis. Kui probleem on selline pealiskaudne ja nt ketendus minimaalne või niisugune, mis inimese enda olemist otseselt halvaks ei muuda, siis leevenduseks võib proovida kindlasti mõningaid tooteid, aga nagu ma ütlesin – ainult pisiasjade kergendamiseks. Tõsisemad probleemid nagu nt psoriaas, dermatiit, allergiad jms vajavad ikkagi suuremat tähelepanu ja selliste murede ravimine algab ikkagi seestpoolt. Ükski imešampoon haiguseid ei ravi. Küll aga võib olukorda parandada ja tihti koos hea enesetundega tugevneb ka immuunsüsteem ja keha ravib ennast ise terveks.

🐙 Davines SOLU puhastuspasta on mõeldud peanahalt mustuse, tootejääkide, igasuguse saaste, higi jms eemaldamiseks. Megacool koorija, mis puhastab peanahka õrnalt, aga samas täielikult. Pärast tunned, kuidas õhk käib peast läbi. 😁 Esialgu tundus mulle, et need soolakraanulid on liiga tugevad ja suured, et äkki ikkagi peanahale ei sobi. Ma olen elujooksul kosmeetikute poolt noomitusi saanud, et näonahka ju ei tohi koorida suhkru või kohviga, sest need on liiga suurte teradega ja sealt ka minu ettevaatlikkus peanahakoorija osas. Aga ma eksisin. Suured soolatükikesed sulavad kiirelt veega kokkupuutel ja pasta hakkab hoopis vahutama. Koorija toimib ka sügavpuhastajana.

Foto: @mustseep

🦩 Sobib kõikidele juuksetüüpidele ja on MUST HAVE toode eriti mütsihooajal. Pluss väga suur osa rahvast on kodukontorist tagasi tööl ja see tähendab ka rohkem juuksehooldusvahendeid – lakke, vahtu, vahasid vms, et sonx näeks eeskujulikum välja. Aga et need tootejäägid ei ummistaks peanahka ega hakkaks muudmoodi trikitama, ongi oluline aeg-ajalt peanahka koorida nii nagu koorid oma keha ja nägu.

🌺 SOLU sisaldab meresoola, sügavpuhastab ja värskendab peanahka, lisab tekstuuri ja hoiab juukseid kauem puhta ja kohevana. Tõeline spahooldus juuksepesu juurde! 🧖🏽‍♀️ Seda toodet fännavad eriti need, kellel esineb peanaha ketendust, sügelust, kõõma jne, sest koorija eemaldab pealaelt surnud naharakud.

Nii saab peanahk taaskord hapnikku, mis on omakorda oluline ka juuste kasvuks!

❕Nt mulle meeldib teha mõnikord enne süvahooldust peanaha koorimist. Kui sa sellele korra mõtled, siis tegelikult enne näomaski samamoodi koorid ju näonahalt surnud naharakud ja mustuse koorijaga maha ja alles siis kannad peale näomaski. Ja mõtle kui palju vahendeid kasutad oma juustes või kui palju karvu on su peanahal vs näonahal? Karvad koguvad ju kõik kokku – rasu, nahatükid, tolmu, tootejäägid jpm. Makes sense? Mulle igaljuhul küll.

PS! Enne värvimist või blondeerimist ma ei soovita mitte mingil juhul peanahka koorida! Kui sa seda teed, siis hoia alt 😁 pain is real! See koorija koorib nii hästi kõik maha, et värvimiseks ei jää mitte mingisugust rasu kaitseks nahale ja muidu võib-olla valutu värvimine või õrnalt kipitav blondeerimine muutub hetkega julmaks kipituseks. Võib-olla pead kohe värvi maha pesema ja ootama homset päeva. Seega hoia see meeles ja koori pärast värvimist!

Peanahakoorija lisa ostukorvi siit: DAVINES SOLU!

0 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Ostukorv
Ostukorvis ei ole ühtegi toodet!
Jätka ostlemist