☀️ Kingi nahale päevitunud jume St. Tropez isepruunistajatega! Kogu valik -10%! 👙

Davines Village Itaalias

Ma ütlen ausalt, et üks asi on mingist kindlast brändist lugu pidada ja sellest teistele edasi rääkida, teine asi on selle brändi koju kõmpida ja vaadata kuidas kõik sünnib. 🫶🏼 Nii tegin mina käies ära Davinesi külakeses, mis asub pisikeses Viljandi moodi linnas Parmas, Itaalias. Jaa tõesti, see linn on nii kodune ja armas oma väikeste tänavate ja kohvikutega, kust ei puudu ka populaarsemad poed ja butiigid, mõned väga expensive autod ning kõigest 10 minuti kaugusel keskusest oled juba põldude vahel õdusas elamurajoonis.

Ma võiks vabalt seal rattaga ringi redutada ja suve pikendada, sest heast gelatost ma ei ütle kunagi ära. 😆 Lisaks sellele, et suvises Itaalias on üle 30 kraadi sooja, vedas meil ka sellega, et saime korra ka müristamist ja paduvihma kogeda. See tõi sellesse kuumusesse korraks värskust juurde, kuigi ilmateade näitas terveks päevaks suurt sadu, aga noh, ainult Eestis on nii, et kui hakkab sadama, siis sajab 2 nädalat jutti. 🤣

Davines on ühe Itaalia pere asutatud bränd ja Davines Village’s näeb kõike! Seal on avarad kontoriruumid, labor, koolituskeskus, salongiruum, meeletult lopsakad aiad ja põllud, kus kasvatatakse neid taimi, mis jõuavad meie šampooni, palsamisse jne. Vaikselt valmisid pirnid, punetasid metsmaasikad ja ilutsesid lavendlipõõsad. Nii lopsakas ja ebatavaline keskkond. Ka mina sain peotäie seemneid, mille istustasin mulda ja kust hakkab sirguma head ja paremat. Mõtle, äkki järgmine aasta pesen juba šampooniga, milles on minu istutatud taimed sees! 🥹

Jalutasime seal põllu vahel ja kuulasime lähemalt kuidas nad oma taimi kasvatavad. Armusin veel rohkem Davinesi, sest neil on väga lihtne ja selge moto: “Healthy hair starts with healthy soil.” Ehk terved juuksed sõltuvad sellest, milliseid tooteid kasutame ja kuidas neid koostises olevaid taimi on kasvatatud – mürkidega või ilma. Davinesi jaoks on ülioluline kaitsta ja säilitada meie planeeti ja sellepärast on nad liikunud juba paljudest mahepõllunduslikest viisidest järgmisele levelile ja võtnud kasutusse regeneratiivse mahepõllunduse. See tähendab seda, et nad kasutavavad niisugust jätkusuutlikku lähenemisviisi, mis tervendab, uuendab ja elustab meie ökosüsteemi mulda. Nad mitte ainult ei säilita mahepõllundusega mulda, vaid TAASTAVAD mulda. Lisaks eelistavad nad oma toodete pakendamiseks juba ringluses olevat ja bio-põhist plastikut ega testi mitte midagi loomadel.

Osalesin esimest korda Davines World Wide Hair Touril, kuhu tuli kokku ligikaudu 3000 inimest üle maailma. Kõik nad on seotud Davinesiga – juuksurid, distribuutorid jne. Terve päev erinevaid showsid, palju inspiratsiooni ja ilusaid inimesi. Laval olid juuksurimaailmas rohkem tuntud nimed nagi nt Tomm Connell (appi kuidas mul tema nime kirjutamine ei õnnestu “tom connel, tom collins, tomm collen” nagu misasja 🫠🤣) , Anna Pacitto ja Cancide McKay, kes oli lihtsalt niiiii armas ja kelle peal silm lausa puhkas kui laval rääkis. Mulle jäi kõrvu üks lause, mida ma sellel üritusel kuulsin: “Art is everything you don’t have to do“. Mulle nii meeldib see, ma nõustun väga. Kunst sünnib ise sinu seest ja kui seda sundima hakata, paned hoopis inspiratsioonikanalid kinni.

Mainimata ei saa jätta, et seal oli olemas ka vegan buffee (see on alati parim osa 😆)!! Aga tegelt suur asi niisugusel üritusel taimetoitu pakkuda ja rivid olid suured. Nii lõunal kui õhtul – meie eest kanti väga hästi hoolt! 🥹🤌🏼 Meid oli kokku umbes 20 eestlast ja kõik nii toredad! Tõesti Davinesi Eesti grupp on üks lõbus ja armas seltskond. Tead ju seda tunnet kui viibid võõras seltskonnas, et mõnikord võib päris awkward olla, kui vibe ei matchi, aga mitte selles seltskonnas! 😁 Meid ühendab soov kasutada oma töös puhtamaid ja kvaliteetsemaid tooteid, olla jätkusuutlikum, hoida ja kaitsta oma klientide juukseid ja muidugi teadmine, et Davinesiga värvides garanteerime ilusa ja lollikindla tulemuse ehk winwin nii meile kui ka kliendile. Ma ju ise värvin ka enda juukseid ainult Davinesi poolpüsikatega, sest ma olen proovinud igasuguseid asju ja kunagi pole rahul olnud, kui siis vaid hetkeks – kas kulub liiga ruttu, toon on vale või jätab juustesse megad randid, mida poolpüsikad ei tohi teha. Davines paneb praegu nii kauge kaarega kõikidest teistest brändidest ette. Ja nähes kuidas see bränd ise suhtub meie planeedi hoidmisesse, pakub see teadmine mulle veel rohkem heameelt, et kasutan õigeid asju.

Parmasse sõitsime Milanost autoga u 1,5h. Kui nt Rooma on megapacked ja põhiliselt turistidele, siis Parma on selle kõrval väike linn ja turiste näeb vähe. Pigem sõidavad kohalikud ratastega ringi, eluolu liigub rahulikus tempos ja on väga vaikne ja kodune kohake. Eriti tore oli see, et suvaliste butiikide ja ilusalongide akendel ilutsesid uued Davinesi tooted!!!! Pean silmas seda, et pole vahet kas tegu on kinga- või veinipoega – Davinesi uusi pudeleid nägid kenasti akendel poseerimas. 😄

Kuna seal sellisel moel turiste ei liigu, siis restoranides sai meil palju nalja, sest inglise keelseid menüüsid polnud ja panime lihtsalt bingot, kes mille lõpuks ikkagi tellis. 😂 Esiteks ei saanud aru, millest toit koosnes ja teiseks, kui 20 erinevat rooga lauda saabusid, ei mäletanud enam mitte keegi, mida ta tellis, sest kõik nimetused olid ju itaalia keeles. 🤣 Jaaaaa, me proovisime google translate’i kasutada, aga internetiga on seal sama lappes. Vahest midagi laadis ära, aga 95% ajast ei juhtunud telosse liikudes mitte midagi. 😁 Kolmandal päeval oli juba selge mis menüüs kirjas – oleks 3 nädalat veel kohalikku mänginud, kirjutaksin praegu itaalia keeles juba. 🤣🤣🤣🤣  Ega sul polegi muud vaja teada kui “paasttaaaa, piiiizzaaa” ja korras. 😌 Alguses mugavsustsoonist väljas, aga jällegi nii kasulik minusugusele, kes ma tahan alati rohkem keeli õppida.

Aga muidugi õhtusöögi lõpuks ilmus kuskilt ka 1 inglise keelne menüü välja, mida teenindaja sõnutsi polnud olemas, kuid jah.. 🤣 Saime siis kõik tagantjärgi vaadata, mida me just söönud olime. Tolles restoranis polnudki söök main attraction, vaid hoopis wc!!!!! 🤣 Jah, sa lugesid õigesti  – WC OLI ÜLIKÕVA! 🤣 Alguses mõtlesime, et mis kummaline jutt lauas ringi tiirleb, et “minge kõik vetsu”, et jube kahtlane, aga lõpuks läksimegi ja oligi piltilus tualett, peegelseinte ja punaste pirnidega, idekas selfiruum. 🫠 Ja lõhnastatud Comfort Zone lõhnapulkadega, mis kuulub ka Davinesi alla.

Aaa ja kui sa kunagi satud Parmasse, siis SEAL PARGIS ELAVAD KILPKONNAD!!!!! 😍 Nii lahedad tegelased, piilusid meid veest ja ujusid seal vabalt ringi. Teine asi, mida peab meeles pidama suvises Itaalias, on see, et kõikjal uputab lillelõhn. Ma mõtlen just seda, et kes on allergik, see ilmselt turtsub terve reis, aga teiste jaoks on lihtsalt too much lillelõhna, aga jällegi ilus ümbrus. Pole kunagi varem näinud puud, mille õis on mu pea suurune. ÜLIILUSSSSSS❣️ 🥵 Ja sööma mine kindlasti Pizzeria Orfeosse – sensatsiooniliselt maitsvad pitsad, pastad ja magustoidud!

Lai valik Davinesi juuksehooldust minu e-poes saadaval❣️ ➡️ Kõik Davinesi tooted.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole ühtegi toodet!
Jätka ostlemist