Sofi suvekollektsiooniga lisandus lausa 10 uut värvi klambreid! 🦋☺️💖
Sügavniisutav palsam, mis jätab juuksed pehmeks ja siidiseks ning vabastab pusadest.
10.20€ – 25.00€Price range: 10.20€ through 25.00€
UUS KOOSTIS 250ML SUURUSEL!
Essential juuksehooldussarja tooted sisaldavad antioksüdante ja kaitsvaid aineid ning on mõeldud igapäevaseks kasutamiseks. Sarja kuulub 9 tooterühma, millel on lihtsad ja kirjeldavad nimed, mis on lühendid nende funktsioonist. Essential juuksehooldustooted on valmistatud suures osas looduslikest koostisainetest, mis on biolagunevad, et vähendada mõju keskkonnale. Ükski toode ei sisalda sulfaate ega parabeene.
Sügavniisutav palsam, mis jätab juuksed pehmeks ja siidiseks ning vabastab pusadest. Sisaldab kollase meloni ekstrakti, mille vee-, vitamiini- ja mineraalsoolarikkus tagab pikaajalise niisutuse.
Kasutamine: Kanna sobiv kogus toodet rätikukuivadesse juustesse, lase mõjuda 3-5 minutit, kammi ning loputa põhjalikult.
Koostisosad: AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, CETYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, C12-15 ALKYL BENZOATE, CETRIMONIUM CHLORIDE, PARFUM / FRAGRANCE, INULIN, BENZOTRIAZOLYL DODECYL P-CRESOL, BENZYL ALCOHOL, MYRISTYL ALCOHOL, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, POLYGLYCERYL-2 STEARATE, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, SODIUM GLUCONATE, STEARYL ALCOHOL, SCLEROTIUM GUM, SODIUM BENZOATE, LACTIC ACID, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, OCTADECYL DI-T-BUTYL-4-HYDROXYHYDROCINNAMATE, PRUNUS ARMENIACA FRUIT EXTRACT / PRUNUS ARMENIACA (APRICOT) FRUIT EXTRACT, ALCOHOL DENAT., CITRIC ACID, CI 19140 / YELLOW 5, CI 61570 / GREEN 5, SODIUM PHYTATE, CI 17200 / RED 33, COUMARIN.
| Kaal | - |
|---|---|
| Suurus | 250ml, 75ml |
Sulle võib meeldida ka…
2nnabel –
Juuksed olid ennem väga kuivad aga see toode jättis mu juuksed väga niisutatuks.
Heli Puusta –
Koos sama sarja šampooniga saate väga hea tulemuse. Soovitan kõikidele lokikandjatele! Juuksed on pehmed, niisutatud ja lokid selgepiirilised. Lisan juurde, et loomulikult lokkis juuksed ei taha liigset kammimist, laske neil lihtsalt olla!
Geandra Grünberg –
Jätab juuksed mega pehmeks ja mõnusaks
Geandra Grünberg –
Väga mõnus jätab juuksed pehmeks ja läbikammitavaks.
Kelli –
Üli hea kooslus šampoon ja palsam, peanahale mõnus ja kerge ning kahused ja kuivad juuksed saavad elu tagasi ning kergem taltsutada.
tonya.lomachenko –
Mu juuksed pole kunagi nii ilusad ja hoolitsetud olnud
Margit Varik –
Juuksed jäävad väga pehmeks.
Liina –
Peale pesu on juuksed siledad ja lõhnavad hästi
Loreta –
Teeb juuksed nii pehmeks ja lõhnab üli hästi (natuke meenutab kurgi lõhna🤣). Täielik lemmik!
Johanna Neemela –
Minu lokkis juuksed armastavad seda toodet. Niisutab väga hästi!
Raili –
Niisutab väga hästi ja muudab juuksed pehmeks.
Gerda Siniväli –
Meeldib väga, jätab juuksed pehmeks ja ei tee neid raskeks.
Maarja –
Jätab juuksed ülipehmeks ja lõhnab väga hästi!
Katri –
Plikal kasutan praegu momo sarja. Talle endale ka meeldib millised juuksed pärast pesu on ja üldiselt on ka kammimine kergem ja pusasid ka tekib vähem kui juhtud et päev otsa pole neid kamminud. Me ikka täiega Davinesi fännid.
Liisa –
Momo palsami lõhn vist mu lemmik siiani. Momoga on megamõnus. Nagu megahea on, hari läks kergemini läbi, seda enam, et mu juuksed ootavad lõikust.
Liisa –
Mega mõnus, juuksed on pehmed ja niisutatud! Väga soovitan proovida ja osta.
Grete –
Tellisin mõnda aega tagasi MOMO šampooni-palsami, kuna juuksed olid kuivad ja lokid ei tahtnud kuju võtta. Ma olen täielik fänn ja mu lokid rokivad seda combot! Juuksed on mõnusalt niisutatud ja pehmed. Potsikud olid esmapilgul küll väiksed, kuid toodet jätkus pikaks ajaks. Kahe käega soovitan! 🥰
Filtreeri
Filtreeri
2nnabel –
Juuksed olid ennem väga kuivad aga see toode jättis mu juuksed väga niisutatuks.
Heli Puusta –
Koos sama sarja šampooniga saate väga hea tulemuse. Soovitan kõikidele lokikandjatele! Juuksed on pehmed, niisutatud ja lokid selgepiirilised. Lisan juurde, et loomulikult lokkis juuksed ei taha liigset kammimist, laske neil lihtsalt olla!
Geandra Grünberg –
Jätab juuksed mega pehmeks ja mõnusaks
Geandra Grünberg –
Väga mõnus jätab juuksed pehmeks ja läbikammitavaks.
Kelli –
Üli hea kooslus šampoon ja palsam, peanahale mõnus ja kerge ning kahused ja kuivad juuksed saavad elu tagasi ning kergem taltsutada.
tonya.lomachenko –
Mu juuksed pole kunagi nii ilusad ja hoolitsetud olnud
Margit Varik –
Juuksed jäävad väga pehmeks.
Liina –
Peale pesu on juuksed siledad ja lõhnavad hästi
Loreta –
Teeb juuksed nii pehmeks ja lõhnab üli hästi (natuke meenutab kurgi lõhna🤣). Täielik lemmik!
Johanna Neemela –
Minu lokkis juuksed armastavad seda toodet. Niisutab väga hästi!
Raili –
Niisutab väga hästi ja muudab juuksed pehmeks.
Gerda Siniväli –
Meeldib väga, jätab juuksed pehmeks ja ei tee neid raskeks.
Maarja –
Jätab juuksed ülipehmeks ja lõhnab väga hästi!
Katri –
Plikal kasutan praegu momo sarja. Talle endale ka meeldib millised juuksed pärast pesu on ja üldiselt on ka kammimine kergem ja pusasid ka tekib vähem kui juhtud et päev otsa pole neid kamminud. Me ikka täiega Davinesi fännid.
Liisa –
Momo palsami lõhn vist mu lemmik siiani. Momoga on megamõnus. Nagu megahea on, hari läks kergemini läbi, seda enam, et mu juuksed ootavad lõikust.
Liisa –
Mega mõnus, juuksed on pehmed ja niisutatud! Väga soovitan proovida ja osta.
Grete –
Tellisin mõnda aega tagasi MOMO šampooni-palsami, kuna juuksed olid kuivad ja lokid ei tahtnud kuju võtta. Ma olen täielik fänn ja mu lokid rokivad seda combot! Juuksed on mõnusalt niisutatud ja pehmed. Potsikud olid esmapilgul küll väiksed, kuid toodet jätkus pikaks ajaks. Kahe käega soovitan! 🥰