🍒 Ainulaadsed FRANK Fruities suhkruvabad ilukommid nüüd e-poes saadaval! 🍑

Elumuutvad NOURISHING hoolduskomplektid

Olen juba üsna kindel, et kui sa oled minu jälgija või siin e-poes ringi uudistanud, oled sa ka tõenäoliselt silmanud mitut hoolduskomplekti. Ma ei tea kuidas ma nii kaua olen seda edasi lükkanud, aga ausalt öeldes mul ei olnud meeleski, et ma pole nendest lähemalt kirjutanud. Ma olin alles paar päeva tagasi jumala kindel, et olen kõikidest kombodest ammu rääkinud, aga selgus, et ma polegi tervet postitust nendele komplektidele pühendanud. Parandan selle vea kohe, sest Davinesi Nourishing hoolduskomplektid päästavad elusid. Proovin võimalikult lihtsalt seda teaduslikku osa sulle edasi anda, aga reaalselt, kõik, mida sa pead teadma on see, et ma ei ole veel kohanud teisi juuksehooldustooteid, mis selliseid tulemusi annaks! Usu mind, ma olen katsetanud sadu erinevaid tooteid ja kogunud kokku kümnete klientide kogemused.

Davines Naturaltech Nourishing on juuksehooldussari, mille eesmärk on toita ja taastada kuivi, kahjustatud ning keemiliselt töödeldud juukseid. Selle sarja tooted on välja töötatud, et pakkuda intensiivset niisutust, parandada juuste struktuuri ja taastada nende elujõud. Mulle meeldib selle sarja juures see, et midagi ei toimu üle öö a la, et paned toote pähe, pesed maha ja saad kohe imelise tulemuse, mis on tegelikult vaid pinnapealne “wow efekt” lühikeseks ajaks. Nourishing töötab su juuste kallal tasa ja targu, aga tulemus on sügav ja jääv.

Millised on peamised komponendid Nourishing tootesarjas?

Nourishing tootesari sisaldab taimset keratiini, riisivalgu ja erinevate aminohapete kombinatsiooni, aga ka Davinesi biatsiidsidemete kompleksi (Biacidic Bond Complex, mis on Davinesi teadus- ja arenduslaborite poolt loodud molekulisegu). Need tooted annavad kahjustatud kiharatele uue elu, sulgedes soomuskihi ning jättes juuksed pehmeks ja toidetuks tulemustega, mis kestavad isegi kauem kui varem: + 33% katkemisvastane toime vaid ühe hoolduse järel* + 109% katkemisvastane tulemus pikaajalisel kasutamisel**.

Mis üldse põhjustab juuste nõrgenemist?

Juuste nõrgenemise taga võib olla mitmeid tegureid, millest levinumad on loomulikult juuste blondeerimine ja kuumtöötlus. Kõige hullem variant, kui neid kahte tehakse koos, sest blondeerimine ja pidev kuumtöötlemine ei käi üldse omavahel kokku. Mõtle, minu lokkis ja blondeeritud juustele piisas ainult kahest korrast sirgendamisest ja juba nad hakkasid katkema. Kuna lokid on loomult kuivemad, siis seda oligi oodata. Juuste nõrgenemisel mängib rolli ka juuste struktuur.

Minu murdunud juuksed enne õiget hooldust.
Minu murdunud juuksed enne õiget hooldust.

Igapäevased harjumused nt föönitamine, sirgendamine, lokkide keeramine ja isegi liiga kuuma veega juuste pesemine jätavad kõik oma jälje. Samuti kehvad juuksehooldustooted, milles on liiga tugevad pesuvahendid sees, eemaldavad juustest looduslikke juukseid kaitsvaid õlisid ja kui seda teha veel igapäevaselt.. uhhh! Nii tihe pesemine muudab juuksed väga kuivaks ja hapraks, isegi kui sa pesed ülihea šampooniga. Ning ärme unusta ka üldist elustiili, sest vähene vee tarbimine ja toitainete vaene menüü mõjutavad ju samuti kogu keha k.a. juukseid. Oluline on hoolitseda oma juuste eest nii seest kui ka väljaspoolt. Kui toitumine on kehv, siis juuksefolliikulitel jääb olulistest mineraalidest ja vitamiinidest vajaka. Nt proteiin on juustele lausa eluliselt tähtis.

Miks juustel on vaja proteiini?

Juustel on vaja proteiini, sest see on oluline komponent juuste tervisele ja tugevusele. Juuksed koosnevad peamiselt keratiinist, mis on tugev valk ja mis annab juustele tugevuse ja struktuuri. Proteiin aitab säilitada niiskust, mis aitab vältida kuivust, kahjustusi ning murdumist. Selleks, et juuksed saaksid korralikult kasvada ja olla terved, on vajalik piisav kogus proteiini, kuna uued juuksed moodustuvad peanahas olevate folliikulite rakulise jagunemise kaudu, mis nõuab selleks piisavalt valku.

Minu juuksed nüüd, kui tean milliseid tooteid kasutada.

Milline roll on taimsel keratiinil?

Nourishing sarja tähtsaim koostisosa on taimne keratiin. Taimne keratiin on valk, mis sarnaneb meie juuste loomuliku keratiiniga ja moodustab juuste struktuuri. See aitab tugevdada juukseid seestpoolt, taastades nende tugevust ja elastsust. Taimne keratiin on looduslik alternatiiv loomset päritolu keratiinile, mis on levinud paljudes traditsioonilistes juuksehooldustoodetes. Selle eesmärk on toetada juuste tugevust, elastsust ja üldist tervist, sarnaselt loomse päritoluga keratiinile, kuid see on suunatud ka neile, kes eelistavad taimset päritolu koostisosi.

Mis on Biacidic Bond Complex?

Davines Naturaltech sarjas olev Biacidic Bond Complex on mõeldud juuste tugevdamiseks ja parandamiseks. Selle eesmärk on taastada juuste struktuur, vähendada kahjustusi ning suurendada juuste vastupidavust ja elastsust. Biacidic Bond Complex sisaldab spetsiaalseid koostisosi, mis aitavad tugevdada juuste sidemeid ja kaitsta neid väliste kahjulike mõjude (kuumtöötlus, keemilised protseduurid) eest. Biacidic Bond Complexi sisaldavad tooted on suunatud eriti kahjustatud või nõrgenenud juustele, et aidata taastada juuste üldine tervis.

Kuidas aitavad aminohapped kaasa?

Kõikides nendes bond-repairing toodetes üleüldiselt on oma ülesanne ka aminohapetel, kuna need toimivad sarnaselt keratiini ja proteiini baasil hooldustega, tugevdades samuti juukseid, kuid palju sügavamal tasemel. Neid nimetatakse keratiini ehituskivideks, mis ühinedes moodustavad disulfiidsidemed, mis annavadki juustele tugevuse ning elastsuse. Igasugused värvimised, kuumtöötlused, keemilised lokid ja blondeerimine jällegi lõhuvad neid sidemeid, mistõttu juukseid kaotavad oma sära, elastsuse ja näevad peagi välja nagu kuuseokkad. Need väikesed sidemed on need, mis hoiavad valgu koos ja annavad sellele tugevuse. See on juuste kõige olulisem side, moodustades koguni kuni 95% juuste üldisest tugevusest ja vastupidavusest.

Lisaks sellele võivad aminohapped toimida ka peanahal, aidates säilitada naha tervist ja tagades juuksefolliikulite normaalse funktsioneerimise. Juuksekasvuks on vajalikud mitmed toitained, sh aminohapped, mis võivad olla pärit nii sinu menüüst, kui ka juuksehooldustoodetest.

Nourishing sari pakub niisutust ja valku eriti poorsetele juustele, mis kipuvad edasisele murdumisele kalduma (võib-olla on sul endalgi kammimisega juuksejupikesi lendanud?). Need hoolduskomplektid on sügavalt toitvad, mis on loodud juuksekarva struktuuri taastamiseks, parandamiseks ja hooldamiseks. Nt lokkis, laines ja tugevalt blondeeritud juuksed on üldiselt väga poorsed. Nourishing kombod ma “kirjutan välja” sellistele klientidele, kelle juuksed on muutunud elutuks nt kuumtöötluse, ohtra värvimise, liigse päikese jms tagajärjel. Mõnikord juhtuvad äpardused ka juuksuris, rääkimata siis nendest kodustest eksperimenteerimistest. Nourishing komplektid on aitanud KÕIKI! Loomulikult tulemused varieeruvad, sest juuksed on erinevad, aga muutuseid tunneb igaüks. VÄGA VÄGA PALJU loeb sellest, kuidas sa ise kaasa aitad. Need komplektid on toonud tulemusi ka sellistel nuustikutel, mida oleks paras masinaga maha ajada, ausalt. 😄 Sinu enda teha, kas sa valid selle komplekti juuste taastamiseks, võttes asja tõsiselt või sirgendad juukseid ikkagi igapäev edasi (või kasutad vahepeal muid tooteid, sest hooldust pole aega teha jne). Kui sa ei ole kindel, mida sa oma juuksehooldusrutiinis valesti teed, siis ma olen siin selleks, et konsulteerida ja toeks olla, kuna online konsultatsiooni käigus me räägime kõik need punktid üle. Konsultatsiooni lugusid jagan juba peagi.

Siit järgnevad Nourishing komplektide kasutajate arvamused ja reaalsed muutused:

➡️ Liina pöördus minu poole murega selgitades, et ta rikkus oma juuksed 2 aastat tagasi blondeerimisega ära, aga võitleb siiamaani MEGA katkiste juustega. Ta kasutas The Body Shopi, Rich Hair Care ja Romantic Professional juuksehooldustooteid, kuid need ei andnud talle mingeid tulemusi. Kirjutasin talle välja Nourishing hoolduskomplekti väga kahjustatud juustele:

“Olen nüüdseks neid tooteid umbes kaks kuud kasutanud ja vahe on märgatav. Algul tundsin ja märkasin ise enda juuste erinevust peale toodete kasutamist. Aga nüüd juba kuulen mujalt ka komplimente, et juuksed näevad tervemad välja ja lisaks on niiii pehmed ja siidised. Enda sirgendamishullusest ma pole suutnud veel välja tulla, aga ausalt proovin😄”

➡️ Ly pikad juuksed olid värvimisest nukras seisus – otsad pooldusid kaheks, murdusid ja juuksed olid üleüldiselt kuivad ja kahused. Peanahale tekkis kõõm ja läks kiirelt rasuseks. Ta kasutas Head & Shouldersit ja Inebrya Ice Cream Keratin Restructuring šampooni ning Elvital Hyaloron Plump või Inebrya Ice Cream Pro-Age palsamit. Uueks hoolduseks sai Nourishing hoolduskomplekti väga kahjustatud juustele:

“Ma olen ülimalt rahul. Alguses arvasin, et selle šampooniga saan ma vaid paar pesu teha ja pudel otsas, aga eksisin. Kohe esimese pesuga sain tunda kui mõnusad mu juuksed on. Ütleme nii, et olen leidnud endale täpselt minu juustele mõeldud tooted. Mu juuksed pole enam märjana pusas ja saan nad üli lihtsalt lahti kammida. Mulle meeldib vanni kohal juukseid kammida, muutusi on ka näha seal. Kui mul eelnevalt oli vannis kuhjaga katkiseid otsi ja palju juukseid siis nüüd pole peaaegu üldse neid. Hetkel ma arvan, et see on ime toode. Ma ei arvanud, et midagi veel mu juuksed päästab. Arvasin et pean õlgadeni lõikama! Suuuuuur aitäh, et aitasid mul mu ilusad juuksed tagasi saada. See komplekt on tõesti väärt. Ning parim variant millele sain ma panustatud. Nüüd ei pea ma koguaeg juuksed patsi panema. Lausa lust on juuksed lahti hoida. Ma olen nii tänulik, et mind aitasid. 🥰😇”

Ly: “Lisan pildid muutustest. Ega piltidelt pole sellist muutust näha mis tegelikult toimub. Aga siiski natuke on näha.”

➡️ Helene suurim soov oli taastada oma ilusad juuksed, mis ei tahtnud üldse enam kasvada ja kippusid pealtpoolt murduma. Ta valis endale Nourishing hoolduskomplekti väga kuivadele juustele:

“Tegin täna kolmandat korda hooldust juustele ja ma lihtsalt armastan juba seda tulemust! Mu juukseotsad ei ole enam nii kahused ja sorakil. 🤩 Juuksed on siledad ja tunduvad volüümikamad! Juukseid enam patsis peaaegu ei kannagi, tahakski neil lehvida lasta ja kogu maailmale näidata! Nii lühikese ajaga juba mingit tulemust näha 😍”

➡️ Beriti pikad juuksed hakkasid pärast mitut aastat blondeerimist murduma, muutusid kuivaks ega kasvanud enam nii hästi kui varem. Tema komboks sai Nourishing hoolduskomplekt väga kahjustatud juustele:

“Mu juuste tervis on silmnähtavalt paranenud ning võib öelda et mu juuksed hingavad lõpuks. Davines NaturalTech Nourishing hoolduskomplekti olen kasutanud viimased pool aastat ja ikka ei suuda ära imestada kui palju see mu juukseid aidanud on. Kui üldjuhul muutuvad juuksed peale šampooni maha pesemist kahuseks ja kuivaks, siis Davinesiga seda muret pole.See hooldus teeb see juuksed üli pehmeks, siledaks ja juuste tekstuur muutub nii mõnusaks. Kamm läheb juustest väga sujuvalt ilma pusadesse takerdumata läbi, sest juuksed on üli pehmed ja siledad. Peale tervet hooldust on näha et juuksed on jälle tunduvalt paremas olekus kui eelneval pesu korral. Juuksed on paksemad, tervemad, siledamad ja kasvavad kiiremini, mul on nii palju beebi karvu juurde tulnud, et korraks oli tunne nagu ma oleks juuksed tagant lühikeseks lõiganud ja nüüd kasvavad pikemaks tagasi. Toodete lõhn oli ka väga mõnus värske ja tekkinud kordagi seda keemilise lõhna tunnet. Minu juuksed ja mina tänan <3”

Ketlini peanahk enam ei ketenda ja juuksed hakkasid jälle särama.

➡️ Ketlini mureks olid ülikuivad juuksed, mis olid muutunud täiesti heinaks ja nii kuiv peanahk, mis lausa ketendas. Ta proovis erinevaid šampoone sh Dove, Pantene, Schwarzkopf, Head & Shoulders, Loreal, Placent Active, Garnier, Argan Oil of Morocco, Wella, Rich, Vichy Dercos jne, kuid juuksed jäid ikka elutuks. Ta hakkas kasutama Nourishing hoolduskomplekti väga kuivadele juustele:

Tegin neljanda pesu nende toodetega…jaaa uskumatu! Mitte ühedki tooted ei ole teinud mu juustega nii palju imet, kui need🤩. Juuksed on palju palju palju pehmemad(kogu aeg katsun oma juukseid) ei ole enam kuivad ja nende lahti kammimine on nii kerge🙀. Lisaks ei ole ka peanahk enam kuiv, mille üle ma nii õnnelik. Mida ma veel tähele panin on see, et juuksed on isegi märjana nii säravad ja mõnusad. Varem mulle ei meeldinud üldse märjana oma juukseid vaadata, sest need tundusid juba siis kuivad ja jubedad…aga nüüd😻ma imetlen oma juukseid isegi märjana✨😄. Ning mis oli minu jaoks veel oluline-patsi tegemine ning selle välja nägemine…kui juuksed on pehmed ja siledad siis on patsi parem teha ning näeb kenam välja✔️😁💆🏽‍♀️. Olen NII-NII tänulik, sest tänu sulle on mu juuksed sellised nagu olen mitu aastat tahtnud🥹. Alati, kui peegli ette lähen on mul naeratus näol ning ei jõua enda juukseid ära imetleda❤️

Rohkem tagasisidet loe hoolduskomplektide alla jäetud kommentaaridest.

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole ühtegi toodet!
Jätka ostlemist