☀️ UUS: Alfaparf Milano SUNSHINE päikesejärgne juuksehooldus suveks ☀️

Kaitse juukseid külma eest

Nali naljaks, aga kuu aja pärast on juba jõulud (te juba nägite, et õnneks mul on kuusk ka juba ehitud 😂😂) ja aastalõpp tähendab üldiselt ikka külma talve. Valmistume selleks ette!

❄️ Kanna mütsi. Tuul, vihm ja lumi mõjuvad kõik juustele neid kahjustavalt. Lumehelbekesed juustel on ilus vaatepilt, aga kas see on seda väärt, et hiljem murdunud juustega tegeleda?

Foto: @mustseep

❄️ Ära pese juukseid kuuma veega! Ma tean, et sa tahaks! Näpud ja varbad on jääs ja vajavad ülessulatamist, aga hoia juukseid. Mulle meeldib ka kuum dušš, aga ma kütan keha enne piisavalt palavaks, et siis oleks mõnus jahedamapoolse veega pead pesta.

❄️ Ära mine märja peaga õue! Oi-oi, see on kole lugu. Juuksekarvas olev vesi jäätub õues 0 kraadi juures ära ja seega murdub kiirelt. Isegi kui sa seda koheselt ei näe, siis tead küll neid pool aastat tagasi tehtud pilte, kus juuksed olid ikka nii idekad ja nüüd poole õhemad? Mhm! Pluss säästad ennast brain freeze’ist ka kui juuksed enne väljaminekut ära kuivatad! 🥶

❄️ MASK! Toida juukseid rammusamate maskidega. Kord nädalas! Eriti hea kui lähed sauna, teed juustele maski ja katad juuksed nende kaitseks saunamütsi või rätikuga kinni. Soojaga mõjuvad toitvad tooted palju tõhusamalt.

❄️ Lõika katkised juukseotsad ära. Nii talvel pakasega kui ka suvel päikesega on juukseotsad palju kuivemad ja katkevamad. Teed sellega ainult karuteene oma juustele kui pikkuse hoidmiseks vana nartsa peas kinni hoiad! Tee ruumi uutele ja tervetele juustele. Palju ilusam kui kleiti katavad sädelevad litrid mitte katkised juukseotsad.

❄️ Küta mõõdukalt. Kuiv õhk kuivatab nii nahka kui ka juukseid. Uhh, ma tean nii paljusid inimesi, kellel on iga-aastane kütteperiood täielik põrgu. Kui sa ei saa reguleerida kütet, siis aitab õhutamine ja õhuniisutaja. Päriselt ka, see on jama kui õhk on kuiv. Ma hoian temperatuuri täpselt nii maas, et poleks külm, aga vajadusel viskan ikkagi kampsuni peale.

❄️ Pese harvem juukseid kui sul on kuiv peanahk. Sulle teadmiseks, et iga šampoonitamine mõjub juustele. Isegi tugevate vahustajate vabad šampoonid. Õnneks need küll minimaalselt, aga ikkagi kõik pesuained kuivatavad.

Kaitse juukseid!
C ❄️

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole ühtegi toodet!
Jätka ostlemist