☀️ UV-KAITSE: kaitse juukseid päikese eest Davines SU hair milkiga! ☀️

Kui sa oled terve elu juuksemaski valesti teinud

Foto: @mustseep

💭 Kui tihti sina teed juustele maski? Kuna igasugune maskitamine või süvahooldus nõuab aega (mida mul peale tööpäev eriti pole, et mitte märja peaga magama minna), siis on mul välja kujunenud emb-kumb nädalavahetuse päev suuremateks iluhooldusteks.

🧖🏽‍♀️ Teeme kohe selgeks, mis vahe on üldsegi palsamil ja maskil. Palsam sulgeb juuksekarva (mille avab eelnevalt šampoon), et kaitsta juukseid väliskeskkonna mõjutuste eest. Kui juuksekarv ei ole palsamiga silutud, näeb see oma avatud soomustega välja nagu kuusepuu.

🌲 Sellises olekus juuksekarv katkeb ja -otstest saavad kiirelt mitmeharulised karvakesed. Mask töötab aga juuksekarva kõige sügavamates kihtides juukseid niisutades, toites, neile värvi ja sära andes jne. Mõistad? Mask SEES, palsam VÄLJAS. See toobki meid tänase postituse juurde!

Nüüd, kui me juba teame, et need töötavad juuksekarva eri pindades saame hakata õigesti maski tegema.

See võib sulle üllatusena tulla, et MASKILE JÄRGNEB PALSAM‼️ Selline asi nagu 1 päev pesen šampoon+palsam ja teine päev pesen šampoon+mask ei toimi! Kui sa palsamiga juuksekarva pärast maski tegemist ei sulge, siis sa teed tõenäoliselt rohkem kahju kui kasu! Sellisel juhul pigem ära üldse maske tee 😁, oluline on hoida juuksekarv pärast pesu silutuna. Minu kogemus näitab, et ainult mõni üksik mask töötab nagu palsam ja vice versa kui seda kaua peas hoida, aga neid me siin otsima ei hakka. Ja maski ei kanta juustele ka pärast palsamit❗️Sellisel juhul pole maskil mingit võimalustki enam juustesse pääsemiseks, kuna palsam pani soomused juba kinni. Lihtsalt raiskad head maski.

Õige järjekord maskitamiseks:

1. Pesed 2x šampooniga
2. Kannad juustele maski (5-20min), ma hoian ka rohkem kui viitsin krunn peas nt kodu koristada sel ajal
3. Loputad maski maha ja kannad peale palsami

Tore! Usun, et saime selle timmi! 😁 Nüüd aga reipalt juukseid poputama❕Minu lemmik juuksemaski leiad siit.

Carolyn ❄️

 

2 vastust

  1. Kas juuksemaski võib panna ka juuksejuurtele või see oleneb maski tüübist ja peanaha seisukorrast?
    Palsam ainult juukseotstele?

    1. Hei! Oleneb maski tüübist – mõni mask on mõeldud ka peanaha niisutamiseks, siis on kirjas, et kanna juurtest otsteni, aga enamus on mõeldud siiski juuksepikkusele juukseid niisutama (võib peanaha kiirelt rasuseks muidu muuta).

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole ühtegi toodet!
Jätka ostlemist