☀️ UUS: Alfaparf Milano SUNSHINE päikesejärgne juuksehooldus suveks ☀️

Hooajaline juuste väljalangemine

❔Kas oled täheldanud, et mingil kindlal perioodil tuleb juukseid palju rohkem kui muidu? Muretsemiseks siiski põhjust ei ole❕

🍂 Ma näen, et selline hooajaline juusteväljalangemine esineb peamiselt sügisel, nii nagu puudelgi lehed langevad, kuid paljudel kindlasti ka kevadel. Ka mina kogesin seda (võimalik, et üldsegi esimest korda elus) sellel sügisel ja ma ütlen ausalt – see oli nii ebameeldiv! Kuna ma kammin alati juuksed enne pesu ära, siis minu juuksekarvu vannitoa põrandalt ei leia. Kui karvavahetus hakkas pihta, olid need juuksed vannitoa seinal, põrandal, pudelitel, jalgadel, käsivartel, seljal jne. Neid juukseid tuli liiga palju enne pesu, pesu ajal ja ka peale pesu! 3x rohkem kui muidu, aga õnneks sinu rahustamiseks saan öelda, et see ei jää kestma.

🌹 Kujutad sa ette, et tegelikult meie normaalne juuste “kadu” päeva jooksul on keskmiselt 100 juuksekarva? Juuksekarval on ka oma elutsükkel. Su juuksed on nagu lillekesed! Selleks, et nad esmalt saaksid hästi kasvada, peab peanaha eest hoolitsema. Pikemaks kasvades neid jällegi niisutama ja toitma. Ja kui õitsemisaeg on läbi, siis ta närbub ja langeb välja, et teha ruumi uuele lillekesele su peas.

🔮 Protsessi toetamiseks võtsin kasutusse ka järgnevad abimeetmed, mis mind kindlasti aitasid (kirjutan seda postitust alguspäevast mitu kuud hiljem):

Davines NaturalTech Energizing Seasonal Superactive seerum

Nüüd, mitu kuud hiljem, saan kindlalt väita, et juuste kadu on tagasi normaalsuse juures ja kasutasin kõiki eelnevaid meetmeid ainult väljalangemise ajal. Keskmiselt võttis kokku 2 kuud, et meeletus koguses juuste väljalangemisest saaks jälle normaalne “mõned karvad siin ja seal” olek. Biotiini tarbisin täielikult ära ühe purgi. Ostsin ka teise lisaks, kust võtsin ainult mõne kapsli veel juurde, sest nii kui ma taipasin, et okei, enam ei lange juukseid nii palju, ei tundnud vajadust jätkata. Jätsin kappi ootele. Tsinki tarbin igapäevaselt siiani ja veelgi regulaarsemalt, sest selgus, et mu organism vajab meeletult tsinki. Kasutasin ära ühe pudeli Davines Energizing šampooni, aga Energizing seasonal superactive toonikut jäi isegi 1/3 alles. Panin selle kõrvale järgmiseks karvavahetus perioodiks.

Niisama väljalangemiseks mõeldud šampoonid üksi midagi ära ei tee. Jah, nad stimuleerivad vereringet, kuna sisaldavad peamiselt kofeiini ja eeterlikke õlisid, aga kui on ikkagi suurem juuste kadu, siis tuleb juurde võtta spetsiaalsed seerumid nii nagu mina valisin endale Davines Energizing seasonal superactive tooniku. Seda seerumit reaalselt tunneb peanahal! Tekib külm-kuum efekt, selline õhetus jääb nahale. Väga mõnus tunne, kohe saad aru, et okeiiii, midagi toimub! Koguaeg pärast juuste pesu võiks olla selline värskus pealael. Ma olen megafänn. Ilmselt tekitab veits platseebo efekti ka, kuna kogu tähelepanu liigub koheselt peanahale kui see vedelik on peas ja juba see paneb juuksed kasvama!!!! 😀 PS! Imetavad emmed on ka nendest juhtnööridest abi saanud!

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole ühtegi toodet!
Jätka ostlemist