🔥🔥 KEVADISED ALLAHINDLUSED 20.04-24.04 🔥🔥

Juukseharja puhastamine

💬 Mul on sulle üks huvitav küsimus – millal sa viimati oma juukseharja puhastasid? 🙄😬 Ma arvan, et me oleme peaaegu kõik guilty’d oma juukseharja eest hoolitsemisel ja seepärast peame üle vaatama, miks seda tuleb teha rohkem kui 1x 6 aasta jooksul. 😂

🧹Esiteks! Juuksehari kogub meeletult mustust! Kõik need vahendid, mis sa endale juustesse paned – kuivšampoon, lakk, vaht, kreem, õli jms koguneb harjaste vahele kokku. Lisaks sellele leiad sealt veel väljalangenud või murdunud juuksekarvad, peanaha tükid ja suurtes kogustes tolmu. Igakord, kui uuesti selle puhastamata harjaga oma juukseid harjad, tõmbad tegelikult selle sodiga oma puhtad juuksed üle. 🙃

⚠️ Puhastamata juuksehari võib väga vabalt erinevaid peanaha muresid tekitada, kuna sa ummistad sinna kogunenud mustusega oma peanahka ja ka juuksed muutuvad kiiremini rasuseks. Harjaste vahele kogunevad nii su oma loomulik peanaha rasu kui ka tootejäägid, mis jõuavad ringiga tagasi pähe, kui sa vahepeal puhastustööd ei teosta. N A S T Y! Tekitad sellega oma juustele stressi ja mida teevad stressis juuksed? Langevad välja, kasvavad raskelt ja on hapravõitu.

♻️ Õnneks harja puhastamine ei võta üldse kaua aega. Ma kasutan selleks sooja vett, tavalist seepi või šampooni ja vana hambaharja! 😂 Leotan veits oma juukseharja soojas seebivees ja siis käin hambaharjaga üle. Töötab ülihästi ja saan veel ökošmökot panna hambaharja taaskasutades. Kui hambaharjaga ei soovi, siis sobib igasugune tugevamate harjastega pintsel ka väga hästi! Peaaasi, et saaksid kõik piide vahed läbi käidud.

 

Vaata SIIT videost, kui lihtne on pusaharja puhastamine ja kuiiiii imeeetoreeee on jälle oma puhast harja näha! 😁

 

🗓 Puhasta harja vähemalt 1x kuus. Kes kasutab rohkem tooteid, pigem 2x kuus või enamgi, kui näed, et hari läheb ikkagi mustaks. Puidust ja bambusest harjasid ära vees leota, need pese kiirelt, et nad täielikult läbi ei vettiks❕Ma näen selgelt, et mu isiklik kamm läheb palju mustemaks kui salongis olevad kammid, sest ma harjan mitte ainult pesust tulnud juukseid, vaid ka mitu päeva pesemata juukseid. Mu juuksed on õlide, seerumite, lokikreemi või -vahuga koos, see kinnitub kammiharjastele ja selle tõttu koguneb sinna vahele ka meeletus koguses tolmu ja kassikarvu!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole ühtegi toodet!
Jätka ostlemist