🌿 UUS: Alfaparf Milano SUBLIME detoxifying šampoon tootejääkide, rasu, mustuse ja kareda vee mineraalide eemaldamiseks. 🌿

Juuksed püsti? Staatiline elekter

Kas sina oled ka üks nendest, kes peab talv läbi hullu professori soenguga ringi käima, sest juuksed on nii elektrit täis? 😅 Usun, et saan sind aidata!

👩🏽‍🔬 Igasugune hõõrdumine mütsiga, kammimine, kuiv õhk ja vähene niiskus nii sees (kütteperiood) kui väljas (kuiv talv) tekitavad elektrilaengut. Nt kui sul on müts peas, siis su juuste ja mütsi vahel toimub elektronide vahetus, aga kui su juuksed ei juhi hästi elektrit (kuivad juuksed), siis mütsi ära võttes on su juuksed nii laetud, et jäävadki püsti.

❄️ Staatilise elektri vältimiseks proovi neid lahendusi:

• Niisuta juukseid sügavuti. Tee maske ja hoolduseid. Hoia palsamit veidi kauem peas kui tavaliselt. Proovi Davines OI Hair Butter juuksemask. Fantastilisi tulemusi annavad sulle minu poolt spetsiaalselt kokkupandud hoolduskomplektid. Vaata komplekte SIIT ja loe kindlasti kommentaare!

Külmal perioodil ära unusta ka juukseõlisid ja -seerumeid, vahet pole millist niisutavat toodet, oleneb mis sulle endale kasutada meeldib. Nagunii unustad vahepeal mütsi pähe panna või arvad, et ahh, korraks õue minna pole probleemi, aga mõnel juhul saavad juuksed kohe kannatada, seega on hea kui oled juba niigi kuivadele juustele ekstraniiskust andnud. Meil seda talve jagub, rohkem kui suve igaljuhul!!!

• Kasuta kuumakaitset. Proovi: Four Reasons Professional Heat Shield (mu klientide lemmik), Davines Heart of Glass Sheer Glaze seerum, Olaplex No. 7 Bonding Oil õli.

• Kuivata juukseid mikrofiibrist rätikuga. Proovi: The Vintage Cosmetic Company turbanrätikuid. Mikrofiibrist turbanid kuivatavad juukseid väheke aeglasemalt, sest ei tõmba kogu niiskust endasse, vaid ainult selle kõige liigsema! Sellisel moel saavad juuksed loomulikult kuivada ja säilitada oma niiskustaset. Turbanrätik peab kuuluma iga naise ilutarvikute sekka!

• Vali antistaatiline juuksehari, mille piid on ioonidega laetud. Nt Olivia Gardenil on palju erinevaid ioonidega laetud harjasid. 👇🏼

Vaata siit!

Plastikkammid tekitavad kohe kuivadesse juustesse laengu ja kui juuksed on loomupoolest kiirelt elekrit täis minema, siis plastikust kammid, harjad ei pruugi sinu jaoks hea lahendus olla.

Hea abiline väikeste karvaste peitmiseks on ka Davines MORE INSIDE Invisible seerum. Teed näpuotsad natuke seerumiga kokku ja tõmbad “antennid” vastu pead. Seerum ei tee juukseid raskeks ega tegi seda “laki” tunnet. Kui sa mind näeksid vihmase ja tuulise ilmaga, siis sa saaksid kohe aru, miks see toode on minu jaoks väga oluline! 🤣 Aitab ilusti viisaka mulje jälle minust luua.

🗝 Võti peitub juuste niisutamises❣️
Carolyn

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole ühtegi toodet!
Jätka ostlemist