☀️ UUS: Alfaparf Milano SUNSHINE päikesejärgne juuksehooldus suveks ☀️

Metallid juustes

Kas sa oled tundnud, et vesi on jube kare ja kuivatab hirmsasti? Või oled juba näinud konkreetset plekki moodustumas juustele pärast mõnda pesu? Minul on neid kliente palju, kes on mulle seda mure kurtnud – vesi rikub juukseid, aga samas midagi teha ka ei oska. Aga tead mis? Õnneks on välja töötatud sensatsiooniline hooldus selleks, et eemaldada juustest metallid, samaaegselt taastades nende tervis ja sära.

 

Foto: @mustseep

Hiljutises uuringus selgus, et eestlaste juuksed sisaldavad ligi 50% metalle!!!! POOL STAFFI MEIE JUUKSEKARVAS ON METALLID‼️ Sellest peamine on vask, mille tõttu nt blondeerides või isegi lihtsalt värvides juuksed murduvad! Juuksed võivad blondeerides väga kuumaks minna ja siin ka see põhjus – metallid reageerivad blondeerijaga! Tulemuseks võib olla ebaühtlane värvitoon (juuksur ei teinud halba tööd!) ja venivad, katkevad, megahaprad ning kuivad juuksed. 😩 Päris kindlasti oled isegi näinud neid hirmsaid videosid, kus juuksed kärssavad ja sulavad. Oi kuidas ma pelgan neid juukseid, mida on kodus blondeeritud. Kohe üldse ei taha sellistega tööd teha, sest mul pole õrna aimugi, mis saama hakkab! Näen ka seda kui halb võib vesi olla ja milliseid plekke juustesse jätta. Ilusad plaatinumi juuksed võivad hetkega muutuda kollaseks ja kogu suur töö ongi vastu taevast lennanud. Teen sellest KINDLASTI eraldi postituse, sest see vajab rääkimist. Soovitan endale koju paigaldada filtreerimissüsteemiga dušiotsiku, et kaitsta juukseid ja nahka.

Kuna me peseme ennast veega, mille kaudu need metallid meie juustesse jõuavadki, pole meil mingit escape võimalust. KUI sa just ei filtreeri dušivett igal pool, kus pesus käid või ei pese ennast allikaveega. 😁 You see the point? Reaalselt kõigil tuleks praegu ennast ritta võtta ja detoxile tulla! Ka mina ise ei soovi enam metallipea olla!!! Väga nasty teema, appi eks! ☠️☠️ (Varsti ei saagi enam googles prove you’re not a robot klikkida, sest me koosneme juba salaja suurest hunnikust metallist. 😂)

Foto: @mustseep

 

Broneeri ennast metal detoxisse! Hooldus on mitmeastmeline ja seda saab teha koos värvimisega ja ka eraldi detoxteenusena. Leia see tunnike enda jaoks ja vabastame su juuksed metalli raskuse alt! 🤍 Metal detoxi tulemuseks on 100% ühtlane värvitoon ja kuni 87% vähem juuste murdumist! 87%!!!!!!! This is huge! Pärast hooldust on juuksed palju-palju pehmemad ja nagu.. PÄRIS JUUKSED! 😁 See rabedus, mis tekib metallidest on läinud ja juuste tervislik seisund märgatavalt paranenud. Küll sa ise tead kui hullu veega sa ennast pesed ja ära lase oma ilusatel juustel raisku minna sellepärast.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole ühtegi toodet!
Jätka ostlemist