☀️ Kingi nahale päevitunud jume St. Tropez isepruunistajatega! Kogu valik -10%! 👙

Miks on oluline blondeeritud juukseid toonida?

Foto: @mustseep

Blondid juuksed on absoluutselt 100% luxury lifestyle. Ammugi ei saa enam unistada, et lased juuksuril blondeerija kiirelt pähe panna -> selle maha pesta -> juuksed ära kuivatada ja voila! Ei ei! Minu kliendid juba teavad kui mitu sammu ühe ideaalse blondi saavutamise juurde kuulub ja kui tublisti peab kodus ise jätkama! 😁 Üks nendest sammudest on toonimine.

❕Blondeerija ei ole VÄRV! Seda kasutame juustes oleva värvipigmendi eemaldamiseks, aga mitte värvi muutmiseks. Blondeerija ei lisa juuksekarvale omalt poolt mitte midagi juurde. Pärast blondeerimist on juuksed ilma pigmendita ja neid peab uuesti millegagi täitma. Siinkohal tulevadki appi erinevad toonijad!

Toonimine on blondeerimisprotsessi juures KÕIGE OLULISEM osa, ent ometi võtan vastu kliente, kelle juukseid ei ole mitte kunagi pärast blondeerimist toonitud. Selline töö on lihtsalt poolik. Juuksed on kollased, tuhmid ja igasuguse kaitseta. Toonija mitte ainult ei anna su juustele soovitud värvi, vaid annab ka neile sära, kaitse, terve väljanägemise, hoiab neid murdumast ja kaitseb välismõjutuste eest. Blondid juuksed vajavad rohkem hoolt ja hoitust, et nad ei muutuks heinaks! Sa ju tahad, et kamm käiks ikka juustest läbi❔

Kuna toonija püsib juustes keskmiselt 6 nädalat, on oluline blondeerimisseansside vahel kiirtoonimisi teha (kui sa käid nt iga 3 kuu tagant triibutamas). Selleks kulub väga vähe aega (toonija on peas 10-15 minutit) ja üldiselt tunni ajaga oled jälle nagu uus – ei mingit kollasust, juuksed on pehmemad, täidlasemad, säravad ja taaskord good to go! (Sama kehtib muidugi ka teist värvi toonerite kohta, aga täna räägime ainult blondidest). Mulle ilmselgelt meeldib toonimisi teha koos süvahooldustega, seega tulemus on eriti next level “woke up like a god damn hair goddess today”. 

Mis mulle toonimise puhul väga meeldib on see, et ma saan täiesti probleemivabalt nende juuste värvi hiljem muuta. Isegi kui ma toonin blondid juuksed näiteks karamelliks või beežiks, siis järgmiseks külastuskorraks on toon nii palju kulunud, et saan taas nt heledama tooni peale kanda. Või kui näiteks blondil tuleb korra äkkmõte tumedamaks minna, siis toonijaid kasutades on hiljem palju parem tumedast loobuda ja niiviisi juuste seisukorda säilitada. Toonijad annavad nii palju uusi võimalusi katsetamiseks.

Muidugi toonijal ja toonijal on ka vahe nagu kõigega. Me oleme tüdrukutega katsetanud nii palju erinevaid brände ja kui alguses on kõik tundunud lilleline, siis ajapikku hakkad märkama, et oota, see toonija ei kulugi nii maha nagu peaks, vaid jätab juustesse jälje. Nii ei tohiks olla! Toonija peab ikkagi juustest vaikselt ise ära kuluma nii, et ei jääks ühtegi ranti. See on ikka julm mässamine hiljem kui klient tuleb uuesti triibutama ja fooliumi seest leiad üllatuseks oranzid triibud valgete asemel. Halb toonija käitub nagu püsivärv. Mina kasutan peamiselt Davinesi toonijaid, mis on 88-93% looduslikku päritolu ja 95%-99% biolagunev. Lisaks sellele sisaldab oliiviõli, et anda juustele pehmust, sära ja läiget. Ma olen täielik fänn ja tunnen siirast rõõmu, et oleme leidnud nii kvaliteetsed tooted, millega pole ainsatki probleemi. Toon püsib hästi, hoiab juuksed heas seisukorras, kuid ei jäta ainsatki plekki.

Kes mul pikalt toonimas on käinud, räägivad, et tunnevad kuskil 1 nädal enne toonimist juba kerget vajadust tulla. Juuksed muutuvad rabedaks. hakkavad kuivama ja kaotavad oma läike. Sellised on tavalised blondeeritud juuksed, mida ei toonita! Kui sa aga tuled toonima, siis saad vahest kohe aru. Juuste seisukord on märgatavalt parem. Kogu väljanägemine täidlasem, tervem ja säravam.

 

 

IMG_7817 copy.jpg

 

 

 

 

 

 

Kuna nüüd sa said teada maailma kõige olulisema info blondeeritud juuste säilitamiseks, siis ma soovitan sul kiirelt tegutsema asuda ja toonima minna. Mul on väga palju näiteid sellest, milliseid imesid toonimine teeb. Nt on mul kliente, kes räägivad, et varasemalt on pool elu võidelnud katkevate juukseotstega, mis tähendas ühtlasi ka seda, et juuksekasv jäi alati samasse pikkusesse ja mitte kunagi pikki juukseid ei suutnud kasvatada. No ja siis jõuab klient minu tooli, teeme talle FULL BLEACHI! Plaatinumiks! Ta hakkab mu juures 6 nädala tagant toonimas käima ja mida ma siis mõne aja möödudes kuulen? “Appikene, kui pikad mu juuksed on!”, “Mu sõbrannad koguaeg küsivad kuidas see võimalik on?”, “Mu kolleegid arvavad, et ma käin igapäev juuksuris, sest nii ilus soeng on!”. 😁🙃 jnejnejne. Esimest korda toonima tulles võib kindlasti palju kahtluseid olla – mul on küll neid skeptikuid! Aga reaaaaaalselt kõik on hiljem öelnud, et vau, oleks ma varem teadnud, et toonimine on olemas, siis ma oleks juba ammu siin!!!!!

It is possible! Blondid juuksed saavad välja näha hoolitsetud, säravad ja pikad. Ja siis on mul teine osa näiteid, kus klient tõenäoliselt ei usu toonimisse ega tule toonima, vaid naaseb alles aasta pärast uuesti väljakasvu tegema ja ühtasi ka suurt juppi juukseid maha lõikama. Sest mida sa ikka teed selle kuivanud nartsuga?! Mõistan, et toonimine on ilmselt uue ajastu teema, aga tehnoloogia areneb,juuksehooldus areneb, juuksurid arenevad, kliendid arenevad. Trust the process! Tuletan veelkord meelde – blondid juuksed on luksus! Kallis lõbu! Aga kui sa oled selle enda jaoks selgeks mõelnud ja hoolid oma juuste väljanägemisest, siis palun väga! Mulle blondid meeldivad ja saladuskatte all saan öelda, et kuigi ma blonde postitusi nii palju ei tee kui värvilisi, siis tegelikult teen ma blonde kõige rohkem! 😁

IMG_2885.jpgaIMG_5118.jpgIMG_6068.jpgIMG_4848.jpg

 

 

 

 

 

Ohhhh, aga tegelikult – kui palju erinevaid värve blondidele! Iga 6 nädala tagant new you, sest don’t worry – toonija kulub maha! Champagne blond, rose gold, plaatinum, lavendel, kuldne, beež, hall, korall jne. Misiganes sul peas mõlgub! Lase fantaasial lennata ja katseta! Sinu blondid juuksed tänavad sind!

Blonde juukseid hoolda spetsiaalselt blondidele väljatöötatud fantastilise Davinesi Heart of Glass hooldussarjaga, mis sisaldab haruldast looduslikku sinist pigmenti lilla värvipigmendi asemel ja hoiab juukseid. LOE SIIT.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole ühtegi toodet!
Jätka ostlemist