🔥🔥 KEVADISED ALLAHINDLUSED 20.04-24.04 🔥🔥

Miks juuksevärv ei püsi juustes?

Neid põhjuseid on tegelikult palju ja täna toon välja 5!

Efektsed värvid tuhmuvad kiiremini kui nt tavakas pruun, must jne, mis on permanent ehk püsi, aga efektsed värvid on otsevärvid, mis jäävad juuksekarva pealmist kihti katma. Püsivärvid toimetavad sügaval juuksekarva sees.

Su juuksed on liiga kahjustunud! Nuustikud ei hoia enam juuksevärvi kinni, sest juuksekarv on selleks liiga harali nagu kuusepuu. Selliseid juukseid ei tohiks üldse püsivärviga värvida, vaid otsevärvidega. Need katavad juuksepinda pealtpoolt, kaitsevad ja niisutavad neid. Igasugune töötlus mõjub juustele ja mida rohkem sa värvid, seda rohkem sa pead ka nende eest hoolt kandma. KODUS! Ainult veega pesemine siinkohal ei ole mõistlik. Ma ütlen ikka, et kui sa oled otsustanud oma naturaalsest värvist loobuda, siis see ei ole ühekordne töö. Kas sul tuleb hakata ainult väljakasvu värvimas käima või blondeeritud juukseid toonima/otsevärviga katma ehk igaljuhul ei saa jätta neid juukseid enam hooleta.

 

Foto: @mustseep

Kodus blondeerimine on asi, mida ma mitte kellelegi ei soovita, kindel juuksekiller! Mul on nii palju erinevaid tooteid, mida ma kasutan ühel blondeerimisseansil vs sul pole ilmselt midagi va see kange blondeerimiskomplekt. 😁 Mu kliendid ikka ahhetavad, et “Appikene, mul ei ole sellist asja kunagi varem tehtud”, “Mitu erinevat sammu sa siin kraanikausis praegu teinud juba oled?” jne. Lemmik case on veel siis, kui blondeerida blondeeritud juukseid järjest üle‼️ Nt tahad roosast rohelist või sinisest oranži jne. Enamus otsevärve saab juustest välja täiesti valutult, sest selleks on olemas turvalised “kustutajad”. Blondeeritud juukseid üle blondeerida on kindel ❌ERROR 404❌. Need juuksed ütlevad kiirelt värvidele nägemist! 🥲 Väga väga halb lüke, mida teha.

 

VALED TOOTED‼️ Ja sa ikka veel ei taha uskuda, et šampoonil ja šampoonil on rets vahe! 🤣 See mängib uskumatult suurt rolli, milliseid tooteid enda juustel kasutad. Vali sulfaadivabad šampoonid, kui soovid värve hoida. Taaskord – ei ole vahet, kas pudelil on kirjas “color last, for colored hair” vms. Koostis loeb! Pese, toida, tugevda ja niisuta juukseid võimalikult puhta kraamiga! Kirjutan sellest palju, sest minul, kui juuksuril, on väga kahju vaadata, kui mu pikk töö saab kõigest mõne pesukorraga otsa! No, thank you!  Minu e-poes on kõik šampoonid sulfaadivabad. Kogu info šampoonidest leiad SIIT.

 

Foto: @mustseep

Tee süvahoolduseid. Kui töötled, siis ka hoolda! Igal juuksuril on vähemalt 1 hooldus, mida oma klientidele pakkuda. Minul on neid lausa mitu ja saan valida vastavalt vajadusele, millist hooldust sinu juustele teha. Tulemuse nägemiseks on oluliseks märksõnaks JÄRJEPIDEVUS‼️ Ainult ühest korrast salongis hooldamisest üldiselt ei piisa, et juuksed korda saada. Aga kodus või salongis jätkates võid olla kindel, et olukord läheb ainult paremaks! Tee maski, kasuta juukseõli, seerumit, uv-kaitset jne❣️ Leia endale need sobivad tooted, kuidas oma juukseid maksimaalselt heas seisus hoida. Loomulikult mõnel on nii head juuksed, et piisab ainult harvast maskitamisest, teine peab jällegi kõik abimeetmed kasutusse võtma. Tunne oma juukseid ja nende piire! Oma klientide palvel panin kokku spetsiaalsed hoolduskomplektid, millega kodus ise oma juukseid hooldada. Vaata SIIT.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole ühtegi toodet!
Jätka ostlemist