☀️ Kingi nahale päevitunud jume St. Tropez isepruunistajatega! Kogu valik -10%! 👙

Värviliste juuste hooldus

Kuidas hoolitseda värviliste juuste eest?

Värvilised juuksed on igasuvine hitt ja mida aeg edasi, seda enam uusi katsetajaid juurde tuleb ja mitte ainult suvel, vaid ka talvel!!! Ma olen alati soovinud meie tänavapilti näha sellisena nagu Londonis jalutades kogesin – rohelised, kollased, leekivoranžid, max kirjud juuksed, millega kokku sobitatud kirevad riided, ketsid, kotid jne. Kui palju insipratsiooni ühest jalutuskäigust ja sealt see armastus üha kasvas värvide vastu! Muidugi ma olin ise elektrisinine sel ajal ja fittisin väga hästi selle kõige keskele! 😏🤩 Värvilised juuksed on mu suur armastus ja viis, kuidas ma saan meie maailma säravamaks maalida.

 

Selleks, et värvid püsiksid värvilisena, panin kirja mõned tähtsamad punktid:

Pese juukseid SULFAADIVABA šampooniga. Sulfaadid pesevad üliruttu värvid välja ja see ei loe, et pudelil on kirjas “for colored hair, color last, color shampoo” vms‼️ Davines, Biolage RAW, Alfaparf Semi di Lino, Matrix Keep Me Vivid – kui midagi sellest valikust endale kasutusse võtad, oled juba võidumees! 😁 Ja ära mine selle õnge, et tegemist on suure ja tuntud brändiga, et siis kindlasti on hea šampoon, sest seda ei müüda ja toidupoes. Mkm! Täiesti tavaline on ka see, et üks ja sama bränd teeb tooteid, millest osad on sulfaadiga ja osad sulfaadivabad. Minu e-poes on kõik šampoonid sulfaadivabad. Kogu vajaliku info šampoonidest leiad SIIT.

Pese šampooni ja palsamiga. Kuna ma kuulen endiselt, et palsamit ei kasutatagi juuste pesul, siis teadmiseks, et nad töötavad koos – šampoon avab juuksekarva, palsam sulgeb juuksekarva. Kui juuksekarv on silutud, siis ei pääse see värv soomuste vahelt nii lihtsalt välja ja tulemus püsib kauem.

Kaitse juukseid päikese eest – kanna peakatteid (mul on igast stiilist midagi) või kasuta uv-kaitsega tooteid. Loe SIIT. Päike teeb kiirelt 1-0 juuksevärvile. Punane on kiire oma erksat värvi kaotama ja muutub copperyks, blondid toonitud juuksed kaotavad oma tooni jne. Olen näinud kuidas tavaline kartul helestub päikese käes nii palju nagu seda oleks blondi värviga värvitud! Täiesti ulme mida päike teeb juustega. Päikesekaitseks kasuta spetsiaalset Davines SU UVA/UVB filtritega juusepiima.

Pese jaheda veega – milleks juukseid aurutada? Kuumus kuivatab ja sellele lisaks võivad erinevad värvid väga kergesti kuuma veega omavahel seguneda ja nii su kollasest, mille kõrval on sinine, võib saada roheline! Külm vesi ei lase sellel juhtuda. Kellele iganes teen vikerkaart, see juba teab, et palun tal vaimu valmis panna, et nüüd tuleb külm vesi!!!!! 🥴🤣

Tee kodus color maske! Värvid on kiired tuhmuma ja mida pastelsem toon, seda rutem ta kulub! Mõningatel juhtudel ma pakungi oma kliendile välja, et teeks üldse erksa värvi, sest see kulub nagunii selleks ilusaks pastelliks, mida klient soovib, aga niiviisi saab ta palju palju kauem värvi

line olla. Kodune töö on väga oluline selle kõige juures – sina hoiad oma värve. Nii Four Reasonsil kui ka Biolage’il on palju erinevaid palsameid ja maske. Valikus on õrnu toone blondidele, pigmendirohkeid šokolaade ja muidugi ka erksaid maske.

Kasuta kuivšampooni. Värvid kuluvad absoluutselt iga pesuga, seega kuivšampoon asendab ühe või mitu pesukorda. Kõige vingem kuivšampoon on kindlalt Four Reasons Professional sarja Dry Shampoo.

Kasuta kuumakaitset. Kirjuta youtube’i otsingusse “burn off hair color” ja leiad kohe, mida teeb kuumus värvidega! 😅⛔️ Kuumus teeb ikka jõledaid asju värvidega. Kellel nt lokid ei taha juustesse jääda, see kasutab üle 200 kraadist lokikeerajat, mis kohe kindlasti kärsatab peale juuste ka selle kauni tooni maha. Sama juuste sirgendamisega. Mida harvem kuumtöötled, seda parem, aga kui sa seda teed, siis kasuta kvaliteetseid kuumakaitseid. Vali nt Olaplex nr 7, Four Reasons Heat Shield, Davines MINU.

Kui sulle meeldib kodus ise värvidega katsetada, siis mul on sulle üks palve – lase juuksuril vastav eeltöö ära teha. Üldiselt on selleks siis juuste blondeerimine, kuid võib ka olla juuste heledaks värvimine. See oleneb täitsa sinu enda tumedusastmest. Juuksuril on selleks vajalikud tooted olemas ja ta teab, mida teeb. Nii jääb ära igasugune juuste ületöötlemine, nende tervis säilib ja kui juuksed on korras, püsivad ka erinevad värvid kauem!

💗 Püsi värvikas❕

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole ühtegi toodet!
Jätka ostlemist