🍒 Ainulaadsed FRANK Fruities suhkruvabad ilukommid nüüd e-poes saadaval! 🍑

Four Reasons Professional niiskuskaitse

Niiskuskaitse võiks olla iga eestlase lemmik juuksehooldustoode arvestades meie kliimat. 99% ajast on pilves ja sajab erinevaid asju taevast alla, mistõttu oleme ilmselt kõik vähemalt korra kogenud bad hair day’d vihma, lörtsi või lihtsalt niiske ilma pärast. 😁 Eriti tore kui oled just juukseid kas sirgendanud või lainesse keeranud ja välja minnes on error 404. Teed endale 2h sonxi, mis tänavale astudes kõigest 2 sekundiga EI OLE ENAM SOENG. 🤣 You feel me? 🥲

🐩 Mina oma lokkis juustega olen iga vihmase ilmaga lihtsalt puudel. Ma olen väga harjunud ja võib-olla sellepärast ma mõtlengi, et peaks kunagi puudli võtma, sest me matchiks ju kenasti. 👀😏🤣 Aga minusuguseid on vähe, kes võivad siis need kahupead olla kui ilm nõuab. Pigem ikka tahaks normaalset soengut! Või siis oled hoopis sirgete juustega, kust vajuvad kõik lained ja lokid kohe niiskuse tõttu välja? Usu või mitte, aga Four Reasons sai hakkama niisuguse MEGA AWESOME tootega, mis hoiab juustest niiskust eemal!!!! Ja ei mingit kiivrit – sellised lakid on juba olemas, mis vett hülgavad, aga cmon, lakk on lakk.

Four Reasons Humidity Shield kaitseb juukseid niiskuse eest, et sonx  jääks alles ja lokkis juuksed ei läheks kahuseks. Või siis sirged juuksed säilitaksid oma sirge joone. See toode on nii õrn, et seda ei tunnegi juustes!!! HOW??!! 🤯🙏🏼🏆 Me kõik oleme seda kaua oodanud ja siin ta nüüd on! Lasime Humidity Shieldi katsetada muidu sekundiga kahuseks minevate juustega klientidel lihtsalt niiske ilmaga, vihmaga ja isegi saunas! 🧖🏽‍♀️🤣 Tulemus on WOW! Kahusust ei tekkinud mitte kellelgi, sirgeks tehtud lokkis juukseid jäid isegi saunas SIRGEKS ja 100% krussis juuksed säilitasid sirgendajaga tehtud tulemuse isegi vihmase ilmaga. Laines ja lokkis juustega inimesed teavad, et eks see kahu olegi see kõige nõmedam teema kogu loo juures ja mõnikord rikub kogu flow ära. Ja meil sajab koguaeg midagi taevast alla. Koguaeg.

Soovitan spreid julgelt igale poole lasta – juuste sisse, näo äärde, kuklasse ja kõige peale. Sprei ei tee juukseid raskeks ja hoiab neid õhulisena! Kammi läbi, et kõik oleks kaetud ja voilaaa! 🧚🏻‍♀️ Magic is done! 💫 Kõik Four Reasonsi tooted on vegan. 🌱

Pane tähele❗️Four Reason PRO sarja tooteid saad osta ainult juuksurisalongist juuksuri käest või minu e-poest. Need ei ole müügil üheski teises kaupluses, e-poes ega hulgimüüjal.

Lisa Four Reasons PRO niiskuskaitse ostukorvi SIIT.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole ühtegi toodet!
Jätka ostlemist