☀️ UV-KAITSE: kaitse juukseid päikese eest Davines SU hair milkiga! ☀️

Päikese halb mõju juustele

Kes kasutab juustel päikesekaitse tooteid? Tuleb välja, et ainult mõni üksik! 🌞

Mis on nr asi, mille sa võtad randa suundudes kaasa? Päevituskreemi oma naha kaitseks! See on ju elementaarne, et suvisel ajal on SPF’i (SPF – Sun Protective Factor) olemasolu kreemides must have, aga mis värk siis nende juustega on, et neid ei kaitsta? Mainin kohe ära, et päevituskreemi juures tuleb samuti tähelepanelik olla ja valida alati kõige looduslähedasem toode (looduslik mineraalne päikesekaitsekreem). See on julm keemialabor, mida topitakse basic päevituskreemidesse ja teevad kogu organismile hoopis rohkem kahju kui kasu! Päevita mõistlikult, sest palju päikest mõjub väga kahjulikult nii meie nahale kui ka juustele.

Kes on värvitud juustega, teab, et suvel on värvid palju kiiremad tuhmuma või siis oled hoopis see tüüp, kes ootab suve, et juukseid loomulikult helestada. “Sunkissed” juuksed käivad alati päevitunud nahaga nagu valatult kokku, aga sa saad ju aru, et mingi protsess su juustes tegelikult toimub päikese mõjul?

Foto: @mustseep

Kui sa oma juukseid ei kaitse nii nagu kaitsed oma nägu ja keha, muutuvad su juuksed peagi kuivaks, elutuks, rabedaks, tekivad katkised juukseotsad ja murduvad. Neid on raske kammida, tekivad pusad ja näevad koledad välja. Eriti blondeeritud juuksed!!!!!!! Ma olin kunagi see tšikk, kes lasi päikesel oma kartulikoore juuksed BLONDIKS pleekida ja teate mis juhtus? Poolde selga juuksed murdusid järgneva 1,5 aasta jooksul peaaegu õlgadeni! 🥲

 

JUST NII! Aeglaselt kuivasid otsast ära, mitte kohe. Sain nii toreda nuustiku omale pähe, sest ma ei kandnud kunagi mütsi ega kasutanud ühtegi uv-kaitsega toodet oma juustel. 🙂 Parim parimast on loomulikult oma juukseid peakattega kaitsta, aga no mis sa teed nt siis kui megahull tuul on, aga päike paistab? Meil siin Eestis tavaline juhtum. Ja mina kui rattaga liikleja ei saa kübaraid sõites kanda, sest need lendavad sekundiga minema. Sellepärast peangi leidma endale mingi muu lahenduse, sest nagu me näeme, võib ka meie suvi olla max kuum!

Tegelikult on uv-kaitsega tooteid päris palju, aga ma ei usalda elusees kõike, mis poes saada. Mulle meeldib spetsiaalne päikesesari Davinesilt, Heart of Glass juuksepiim ja OLAPLEX nr.7. Peale selle, et kõik need tooted niisutavad ja hoiavad hästi juukseid, sisaldavad nad juba uv-kaitset, mis lubab sul natuke vabamalt päikese käes aega veeta. SIIN postituses räägin lähemalt mida 30+ kraadised ilmad võivad juustega teha ja milliseid tooteid kasutada.

 

Maailmaparim lahendus mulle, kes ma pean kasutama nagunii juukseõli ja -seerumit peale igat pesukorda ja muudel päevadel tahan niisama veits lokke fikseerida. Kõik juba ühes tootes olemas! Olaplexi õlist loe lähemalt SIIT. Heart of Glassi Sheer Glaze juuksepiimast SIIT.

Hoolitse oma juuste eest hästi palava suveilma korral või puhkusele sõites. Ole ettenägelik ja vali varakult õiged tooted. Või veel parem – ole nagu mina maximumi peal väljas ja kanna lihtsalt sombreerot. 🤷🏻‍♀️ See on ok. Väga ok. 🤣

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole ühtegi toodet!
Jätka ostlemist