☀️ UV-KAITSE: kaitse juukseid päikese eest Davines SU hair milkiga! ☀️

Kuivade juuste ABC

Kuivad juuksed on tõenäoliselt kõige enam levinud probleem juuksemurede seas ja sellepärast pean vajalikuks korrata üle mõned punktid, mida teha ja mida mitte teha kuivade juuste korral.

1. Lõika katkised ja surnud juukseotsad ära. See surnud ots nagunii katkeb ja kukub lõpuks ise ära ning pealegi näeb väga inetu välja. 👎🏼 Ma saan aru kui kahjustus on liiga suur ja tõesti pealaeni välja ja sa ei taha kiilakas olla, siis okei, lõika ära nii palju kui sa suudad. Mida rohkem, seda parem, aga teisel juhul soovitan sul käia regulaarselt juukseotsi lõikamas nt iga 2 kuu tagant natukene, et boostida kasvu ja kuivad traadid maha võtta.

 

2. Väldi kuumust‼️ Lase naturaalselt juustel kuivada või kui teisiti ei saa, kasuta fööni jahedamat kuumust, mitte kunagi maximumi! Unusta sirgendamine, lokitamine jt kuumad rauad. Need kõik kuivatavad nii hullult kuniks su niigi kuivadest juustest saab kuusepuu ja murduvad ära. Olen isiklikult selle kogemusega tuttav ja näen retsilt suuri muutuseid oma klientide juustega, kui nad lõpetavad sirgendamise! Mul kulus ainult 2x juuksesirgendajaga lokkide tegemisest, kui mu värvilised juuksed hakkasid jupp-jupi haaval katkema. Neile tehti metsikult liiga üleblondeerimisega (nüüd ma tean, sest olen ise juuksur ja blondeerimine on mu igapäeva töö) ja piisaski nii vähesest, et pikk pats konkreetselt kukuks peast ära!! Ükskõik millist kuumutamist sa kasutad (föön, lokitangid, sirgendaja, krepid), kasuta alati kuumakaitset. Vali nt Four Reasons Professional kuumakaitse või Davines MELU. Lai valik kuumakaitseid leiad minu e-poest.

Foto: @mustseep

Kliendid, kes mul on suured sirgendajad, on samuti pidanud lõpuks lõpetama, sest juustest saab kuusepuu – väiksed karvad peaaegu pealaeni välja juustest välja turritamas ja kõik karvad eripikkusega. Juuksed enam ei sära ja on muutunud elutuks. Kole vaatepilt lisaks sellele, et pikkus on saanud megalt kahjustada.

3. Kaitse juukseid päikese eest – parimal võimalusel kanna mütsi, muul juhul kasuta vähemalt uv-kaitsega tooteid. Uv-kaitsest ja toodetest loe SIIT.

4. Kanna saunas saunamütsi! Saun on ju kuum‼️ Mul on isegi Myfitnessis oma kiisukõrvadega saunamüts kaasas, kuigi ma olen seal peale trenni vb 3 min. 😅 Aga you get me, right?!

5. Ära pese juukseid iga päev‼️‼️‼️ Mida harvem, seda parem. Šampoonid eemaldavad peale mustuse ja higi ka juuste loomuliku rasva, mis on vajalik selleks, et juuksed läigiksid ja neid oleks parem käsitleda. Tekib suletud ring – juuksed on “rasvased”, sest sa pesed neid iga päev, eemaldades juukse naturaalse kaitsekihi ja seetõttu hakkab suurem rasutootmine pihta, sest sa pesed kõik minema jnejne. 🤯 Võta asja rahulikult. Pane teiseks päevaks juuksed kinni või kasuta kuivšampooni. Maailmaparima kuivšampooni saad ostukorvi lisada SIIT! Kogu vajaliku info šampoonidest on olemas SIIN.

6. Pese jahedama veega. Kuumus kuivatab! Lisaks paneb aurav vesi su rasunäärmed kiiremini tööle ja oledki jälle õlipea. 😁 Jahe vesi mõjub peanahale värskendavalt ja hoiab nii värve, kui ka toonijaid kauem juustes. Niisutatud juuksed on elastsed ja säravad.

 

7. Pese sulfaadivaba šampooniga❗️Sulfaatidest kirjutan SIIN. Sulfaadid on liiga tugevad pesuained, mis sobivad masinapuhastuseks mitte peapesuks. Ja KUIVATAVAD meeletult! No more SLS ja SLES!

8. Lõpeta peapesu palsamiga. Lihtsalt öeldes šampoon avab juuksekarva ja palsam paneb juuksekarva taas kinni. Mõistad? See on koostöö. Lihtsalt šampooniga pestes jäävad juuksed nö paljaks ja avatuks keskkonnasaastele ja -mõjutustele!!! Ma pean alati kreepsud saama kui klient vastab, et ta peseb pead ainult šampooniga, aga ise on pikajuukseline neiu. Appiiii!! Usun, et nii mõnigi lugeja on tundnud ise, et šampooniga juuksed lähevad justkui megapusasse (paljud puhtama koostisega šampoonid teevad nii), aga pärast palsamit on juuksed tagasi siledad.

 

9. Kasuta kvaliteetseid juuksehooldustooteid. 2€ šampoon juuste niisutamiseks ja toitmiseks ausalt ei ole võimalik toode! 🤣🤣🤣 Ja kes väidab, et on, sellel puudub tõenäoliselt kogemus luxury juustega või on kiilakas. Meeste arvamus praegu ei loe, sest mehed on endiselt mehed ja loodan, et nad vähemalt dušigeeliga pead ei pese. Meie saame oma mehi suunata ja neile paremaid valikuid anda.

10. Lase juuksuril teha süvahoolduseid. Nt Olaplexi hooldust saad ilmselt igast salongist küsida. Mina pakun väga erinevaid hoolduseid erinevatelt brändidelt. Neid on nii palju ja aitavad väga! Ma olen loonud juba oma klientidega sellise arusaama, et kui sa tuled värvima (eriti blondeerima), siis me teeme hoolduse otsa või kui juuksed on max head ja kodus ise hooldad, siis teeme minuga kord kvartalis süvahoolduse. Minu jaoks on esmatähtis, et kliendi juuksed oleksid terved. Mul on valus vaadata kuivanud ja hooldamata juukseid. Täiesti normaalne kui ma seisan poes kassa järtsis ja visualiseerin kuidas lõikaks eesoleval patsi maha või kallaks õli pähe, sest juuksed on nagu heinad. 🤷🏻‍♀️ Elu on kord selline. 🙃 Süvahoolduseid saad ka kodus ise teha, vaata SIIA.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole ühtegi toodet!
Jätka ostlemist