☀️ UV-KAITSE: kaitse juukseid päikese eest Davines SU hair milkiga! ☀️

Millega pesta värvilisi juukseid?

Kas sina tead millega värvilisi juukseid pesta❓

“Mis loll küsimus see veel on? Värvikaitse šampooniga ju!” 🌚 Usu või mitte, aga šampoonil ja šampoonil on megasuur vahe! Ja isegi kui pudelil on kirjas, et see šampoon on mõeldud just värvi kaitseks “for colored hair”, siis kahjuks ma pean teid jälle šokeerima, et tihti on see lihtsalt random tekst šampoonipudelil. ⛔️🥲😁 Jep, RANDOM!!!!! 😂 Aus vastus on see, et üliüliülipaljud šampoonid, mis reklaamivad ennast tootena, millega on “suurepärane värvikaitse garanteeritud”, koosnevad tegelikult nendest samustest sulfaatidest, mis pesevad sekundiga su ilusa efektse tooni maha. Sodium lauryl sulfate (SLS) ja sodium laureth sulfate (SLES) sinu pudeli ingredients listis on koheselt näha, üldiselt järjekorras nr 2. Midagi rasket siin pole, keera pudel tagurpidi ja vaata üle.

Kes koostist ei oska lugeda, see ei teagi, et väga paljud värvikaitse šampoonid tegelikult kulutavad juuksevärvi! 🤯😁 Efektsed värvid on kiired tuhmuma, kui neid õigesti ei hooldata (sama kehtib ka toonitud blondide juuste kohta) ja sellepärast on mul oma klientidele alati mitut varianti tooteid pakkuda. Šampooni, palsami ja muud tooted valime alati spetsiaalselt kliendi juuste järgi – milliseid töötlused need juuksed on saanud, mis olukorras nad on, milline on eesmärk, millist värvi soovime hoida jne. Püüan leida erinevas hinnaklassis tooteid, et kõik saaks oma ilusad värve hoida. Üheks nendeks sulfaadivabadeks toodeteks on spetsiaalselt erksatele värvidele mõeldud 💗 Matrix’i Keep Me Vivid sari. 💗

 

Kogu info šampoonidest leiad SIIT.

Foto: @mustseep

 

Keep Me Vividi sarja kuuluvad sulfaadivaba šampoon, palsam ja uv-kaitsega juuksekreem. Loe uv-kaitsest SIIT. Ja võrreldes nii paljude teiste tuntud brändide šampoonidega, annan oma loa nende toodete soetamiseks. Ja mu kliendid, kes on erksate värvidega, kiidavad! Kellel roosad, sinised, oranzid juuksed – kõik on andnud tagasisidena sama vastuse, et vahe on nii hull ja kuidas nad küll varem sellele ei tulnud, et šampoon LOEB!!!! 😅 Aga loeb küll! Kui sa oled ikka täiesti suvalise šampooniga oma pead pesnud (pean silmas enamus kaupa, mis tiksub toidupoe ilulettidel), siis saad aru, et oled normilt pange pannud. See jama on üks põhjus, miks su juustes ei püsi värvid ja miks juuksed kuivavad. Erksate juuste puhul on nagunii supertulemused saavutatud peamiselt blondeerides, mis tähendab juba iseenesest, et juuksed vajavad extrahoolt, rohkem tooteid ja paremat kohtlemist.

 

Nüüd sa siis tead, et värvid EI TUHMU paari pesuga ja neid saab hoida lausa mitu kuud lahedana kui neid õigesti hooldada. Ma võiks jäädagi oma klientide ahhetustest rääkima pärast Keep Me Vividi soetamist, aga eks sa proovi ise järele! 😉🙌🏼 Ära unusta ka juukseid maskitamast ja õlitamast. Lihtsalt Keep Me Vivid šampoon ja palsam jääb väheks. Nad aitavad värvi hoida, aga nad ei toida su juukseid. Värvilised juuksed, mis on eelnevalt blondeeritud, vajavad õlide näol kaitset ja maskidest saadavat toitu. Niiviisi jäävad juuksed pehmeks ja kestavad kaua!!!

 

Ma olin max erksavärviline umbes 4 aastat ja ma kasutasin terve see aeg sulfaadivabasid šampoone! Vahetasin enda peapesu asjad juba ligi 15 aastat tagasi välja ning valisin kergema koostisega tooted. Hakkasin vaikselt ingredients liste uurima ja kui muud asjad meelde ei jäänud, siis SLS ja SLES jäid kohe. Minu jaoks on väga oluline oma juukseid hästi kohelda, sest kogemus näitab – nii kaua kuni ise tegelesin oma juuste värvimisega oli kõik hästi, aga allamäge hakkas liikuma siis, kui usaldasin valesid tegijaid, kes blondeerimisega nii sina peal ei olnudki. Aga life happens, lesson learned. Ära karda värviliseks minna! Nii äge oli olla, koguaeg kõndisin peeglist mööda ja vaatasin, et holymoly, selline sonx!!! 🤣🤣🤣

Keep Me Vivid šampooni saad ostukorvi lisada SIIT, palsami SIIT ja uv-kaitse kreemi SIIT.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole ühtegi toodet!
Jätka ostlemist