🌿 UUS: Alfaparf Milano SUBLIME detoxifying šampoon tootejääkide, rasu, mustuse ja kareda vee mineraalide eemaldamiseks. 🌿

Kummikarud – iluvitamiin?

See on teema, mille kohta ma olen tahtnud juba pikalt kirjutada. 😂 Ja ma siiamaani ei tea kas nutta või naerda. Minu jaoks on see asi ilmselge, aga teiste jaoks tuleb üllatusena, et see megapopulaarne toode ei pruugigi olla see, mida lubatakse?!

Erinevad juuksemured jõuavad mu kõrvu peaaegu igapäev. Küll on juuksed rikutud erinevate töötluste tõttu, kasv on olematu, langevad välja, murduvad kiirelt, liiga õhukesed jne, aga kui damage on juba tehtud, siis on vaja ka KIIRELT juuksed taastada. Ja mis on esimene asi mille peale tullakse? TOIDULISANDID! Peoga vitamiine, et parukas tagasi saada! Aga teate, et vitamiinil ja vitamiinil on VÄGA SUUR vahe? 🧐

 

🧸 Kahjuks kuulen kõige rohkem vastust küsimusele “Mida sa sööd juuste kasvuks?” – “KUMMIKARUSID!”. Minu peas juhtub siis umbes selline asi korraga: “😵🤯🤬🥵⛔️🤢💀🌋💣🪦🩺🏳️” 🤣🤣🤣 Reaalselt ma tahaks karjuda!!!!

Kas te olete lugenud kummikarude koostisosi? Nii paljusid kui mina olen silmanud, on kõikides juuksekarukestes esikolmikus SUHKUR!!!!! ⛔️ Glükoosisiirup, suhkur, dekstroos, magusaine (nt sorbitool) – KÕIK ON MAGUS!!!!! Kes paneb vitamiinid ja suhkru kokku? Ja lisaks VÄRVAINED, et karud oleksid võimalikult efektsed ju⁉️ Hallo, mis toimub!!!?? 🥲 Täiesti ajuvaba teema. Anna andeks kui sa oled suur kummikaru sõber ja kasutad neid juuksekasvuks, aga ma olen aus. Always will be! Mul on siiralt suva, kui hea reklaam neil on või kui populaarse tootega on tegu kõikides ilupoodides. I don’t care!!! Suhkur ei ole vitamiin. Suhkur on sõltuvusttekitav aine.

 

Kummikarud on reklaam. Sa oled reklaamiohver. Lastele tehakse vahvaid vitamiine, et nad neid lihtsamini tarbiks, aga sa oled juba suur inimene! 😁 Õpi lugema koostisosi ja tarbi vitamiine, milles ei ole suhkrut. Vali parem tavaline biotiin (nt Ecosh Biotiin) või spetsiaalselt juustele, küüntele ja nahale mõeldud vitamiinid (nt Cytoplan Hair, Skin & Nails). Üks asi on poest magusaisu korral kummikomme osta (loodan, et ka siinkohal valid želatiinivabad kommid, sest želatiin tuleb peamiselt seakondist), teine asi on toetada oma keha toidulisanditega, kuhu kindlasti ei kuulu suhkur, sest suhkur tekitabki sulle erinevaid tervisemuresid.

Suhkur tekitab inimestel ärevushäireid ja nahaprobleeme. Ma ei imesta üldse kui paljude kõõma põhjustajaks on need samad magusad kummikarud, mis peaksid juuksed hästi kasvama panema. Suhkrut topitakse absoluutselt kõikjale. Senikaua kuni sa ise orgaaniliselt oma toitu ei kasvata, ei saa sa kunagi kindel olla, kas seal on suhkur sees või mitte. Sellepärast panen sulle eriti südamele, et vitamiin oleks reaalne vitamiin mitte magus komm, et see päriselt sind toetaks!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole ühtegi toodet!
Jätka ostlemist