☀️ UV-KAITSE: kaitse juukseid päikese eest Davines SU hair milkiga! ☀️

NOAH hüaloroonhappega sari

💧 Niisutus, niisutus, niisutus..

Mida rohkem kaevud ilumaailma sügavustesse, seda rohkem hakkab peas kumisema sõna “niisutus”. Niisuta nägu, niisuta keha, niisuta käsi, niisuta jalgu ja muidugi ka OMA JUUKSEID!!!! Ja alusta sellega juba varakult! Enne kui juukseotsad kuivusest katkevad või poolduvad kaheks. Split ends on grossy grossy, need tuleb lihtsalt maha lõigata. See on karm reaalsus, aga mitte ükski toode ei ehita su juuksekarva enam taas kokku. Jah, sa võid neid süvahooldustega väga väga palju päästa ja neid edaspidistest tragöödiatest päästa, aga kui otsad on juba nii katki, et murduvad, siis aitab ainult lõikamine. Mõni õli võib tekitada ka selle efekti, et poolitatud juukseots on justkui tagasi terviklik, aga seda seepärast, et sisaldab mingit kleepuvat ainet ja ongi kogu moos. Sorry, kui su roosamanna maailmat purustama jälle tulen! Aga et juuksed ei läheks harali, tulebki alustada algusest – valida head juuksepesu tooted, mis peseksid õrnalt, aga annaksid juustele ka midagi kasulikku juurde.

Stressis, töödeldud, lokkis ja kahused juuksed lausa karjuvad niisutuse järgi, sest ilma nad näevad välja elutud, tuhmid ja tihti ka väga haprad.

Kui hüaloroonhape on paljudel juhtudel veel loomne, siis biotehnoloogiline hüaloroonhape on taimne ja saadud nt nisu kääritamisel spetsiifilise bakteriga.

Itaaliast pärit NOAH’l on terve sari biotehnoloogilise hüaloroonhappega tooteid juustele. Valikus on šampoon, palsam, mask ja seerum. Pärast 2 kuud kasutamist saan öelda, et mu juuksed lausa armusid sellesse sarja! Lokid taastasid oma kauni krussi, sära, elujõu ja niiskuse. Ma olen oma valikuga niiiiiii rahul ja soovitan kindlasti järgi proovida, kui juuksed vajavad ekstra niisutust.

🐰 Need tooted on vegan, cruelty free ja igasuguse jama vabad, ei riku meie planeeti ka rämeda kemmiga! Ma hindan väga selliseid brände, kes on juba need sammud teinud või kohe algusest peale alustanud loomavabalt oma asjadega.

Räägime lähemalt ka NOAH seerumist.

Olen kasutanud nii palju erinevaid juukseõlisid ja -seerumeid, aga meeldima on jäänud ainult mõni üksik. Ja ma kasutan oma lokkis juustel absoluutselt iga kord peale pesu emba-kumba. Mitte kunagi ei kammi juukseid enne, kui olen nad korralikult sisse õlitanud. Trust me, mu juuksed oleksid surnud praeguseks, kui ma kammiks seda sasipesa ilma kaitseta!

Foto: @mustseep

Üks miljonist seerum, mis mulle hullult meeldima jäi, on NOAH hüaloroonhappega seerum, mis niisutab, toidab ja kaitseb juukseid keskkonnamõjutuste ja ka kammimise eest. Ei jäta juukseid raskeks, õliseks, kleepuvaks või mis iganes nastyks tulemuseks. 😁

Biotehnoloogiline hüaloroonhape lukustab niiskuse juuksekarva sisse ja tänu sellele on juuksed palju läikivamad. Erinevus on kohe silmaga nähtav! Mu lokid vormivad ennast krussi ja säravad täiega! ✨ Kuna mul on loomulikult lokkis juuksed, siis lokid on alati pigem tuhmid kui läikivad ja selle seerumiga lõi küll pildi säravaks. Mulle väga meeldib see sari, õrn, aga lokke niisutav. Seerum tuleb väikse pipetiga, seega pole ohtu, et kallad endale liiga palju seerumit peopessa ja uputad sellega kõik üle! 🤣

Üks vastus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole ühtegi toodet!
Jätka ostlemist