☀️ UV-KAITSE: kaitse juukseid päikese eest Davines SU hair milkiga! ☀️

ph laboratories botox efektiga sari

Foto: @mustseep

Ma tean, et ma tõmbasin su tähelepanu koheselt kirjutades pealkirja BOTOX!!!! Väga tore! See plaan mul oligi! 😄 Kes sattus paar kuud tagasi mu instastorysid nägema, see teab, et võtsin testimiseks ette terve hunniku ph Laboratories tooteid, millest ma siin nüüd lähemalt hakkangi rääkima.

Ning jah, ma olen testinud neid tooteid tänase päevani, nii kaua, et šampoon ja mask oleksid ikkagi lõpuni tühjaks pigistatud, et alles siis täpne ülevaade anda! Ma ei näe mõtet proovida toodet 1,2 või 3 korda ja siis sellest luua blogipostitus, et jaa, väga hea toode, soovitan, sest sellise ajaga ei pruugi midagi konkreetset toimuma hakatagi. Seda enam kui kasutan nagunii suurepäraseid juuksehooldustooteid juba aastaid. Kes tuleb tavaliste poešampoonide pealt üle, sellel ilmselt jah on vau efekt kiirem tulema (siinkohal pean olema jälle aus nagu alati eks 😂)!

Valisin endale Pure repair sarja, kuhu kuuluvad, šampoon, mask, detangler (pusasid lahtiharutav sprei) ja treatment (salongihooldus) ning viimistlusvahenditest Split ends seerumi, Scented shine sprei, Curl defining kreemi ja Extra strong juukselaki. Repair, nagu nimigi ütleb, on mõeldud juukseid taastama ja sügavuti niisutama. Mind paelus vägaaaaaa Repair sarja juures see, et sinna koostisesse on lisatud hüaloroonhapet! Ma armastan hüaloroonhapet juuksehoolduses (näohoolduses nagunii), aga kuna ma ei tea kahjuks väga paljusid juuksehooldustooteid, kuhu oleks hüaloroonhapet lisatud, siis võid vaid aimata kui suur mu elevus on kui üks niisugune toode mu vannitoariiulile jõuab. Hüaloroonhape tekitabki juustele selle botox efekti, tugevdades ja restruktureerides juuksekarva ning luues juuste pinnale kaitse, mis takistab vee haihtumist. Kui ma esimest korda selle sarjaga pesin ja süvahoolduse läbi tegin, läksin mehega natukese aja pärast jalutama ja tead mis ta ütles? Ta ütles, et mu juuksed on täna kuidagi teistmoodi ja nii lopsakad! 😁 Ta märkas KOHE! Pärast esimest hooldust, mis ma endale tegin!!! Nüüd ma mõtlengi, et kas mul on vaja seda oma klientidele pakkuma hakata????? 🤩

Foto: @mustseep

Hüaloroonhape tekitab juustes seda täidlust (botox efekt) ja lukustab niiskuse karva sisse. Kui juuksepind on kaitstud ja juuksed seest niisutatud, ongi tulemuseks superläige ja pehmed juuksed! Pärast hooldust on küll juuksed nii pehmed ja see lokkidele omane rabedus, kuivus on täielikult läinud. Ma ei oska seda paremini kirjeldada kui nii, et enda juuste asemele oleksid justkui ingli juuksed tekkinud! 🥹 Minu lokid on loomult pigem metsikud ja otsad lähevad jube kiirelt kuivaks, seega vahe oli märgatav, kuna tulemus oli maximaalselt siidine. Kui mõne tootega sünnivad mu lokkidest kohe armsad krussid, siis selle sarja puhul (kasutasin ka Split ends seerumit peale pesu) lokke ei tule, aga tuleb max kohevus. Mu juuksed muutusid nii ohjeldamatuks (minust sai Harry Potterist tuntud Hagrid), et ma pidin need lõpuks kinni panema, kuna need lendlesid absoluutselt igasse ilmakaarde. Juuksed olid väga väga õhulised, sest lokikreemi ma ei kasutanud, et ma saaks kogeda ainult Repair sarja omadusi.

Pane tähele! Kui sa oled ülitundlik parfüümi osas, siis see sari sulle ei pruugi sobida, kuna lõhn on üliintensiivne, täpselt nagu olekski parfüümiga tegu. Kes aga just aromaatseid kogemusi otsib, sellele meeldib kindlasti (ja see tahab endale ka Scented shine spreid 😅). Teisalt jällegi märkasin, et juustesse see intensiivsus kauaks ei jää, mida ma ausalt pelgasin olles migreenik (kõik asjad võivad peavalu esile kutsuda). Nuusutasin oma juukseid pidevalt, et aroomitaset tšekkida ja õnneks ma ei jäänud häirituks.

Seerumeid ja lokikreeme on alati väga põnev testida, sest sa ei tea kunagi, mis sealt seest ikkagi välja tuleb. 😄 See on eriti fail kui pesed juuksed üliheade toodetega ära ja siis paned juustesse seerumit, mis jätab mõned salgud sellised õlisemad või kui lokikreem ei vormigi lokke, vaid teeb need lihtsalt kõvaks tükiks. 🥴 You know what I mean? Mu standardid on kõrged, sest ma tunnen nii paljusid erinevaid tooteid. Split ends seerum juukseid “õliseks” ei jäta. Imendub täielikult juustesse ja seetõttu saan öelda, et sobib igale juuksetüübile, kuna on väga lightweight, kerge, nähtamatu. Taaskord, kui nt mõned õlid ja juuksepiimad aitavad ka väheke lokkidel vormida, siis seerum on oma olemuselt palju õrnem ja lahjem ehk siis lokke ei tule – jääb ainult kahu. Sirgete juuste kandjad sellele mõtlema ei pea! 😂

Foto: @mustseep

pH – Curl defining kreem annab väga loomuliku tulemuse ja tulemus ise sõltub üldiselt väga palju ka sellest kui palju toodet sa juustesse kannad. Kui ma panin toodet hästi natukene (u 3 pumbatäit), siis ta võttis täpselt sealt suurema kahu ära, kuhu ma kreemi kandsin (pealaele ei kandnud ja sinna jäid tutid püsti), aga täielikku kahuvabadust ei tulnud. Kui aga kandsin toodet mitu pumbatäit lisaks, eraldusid juuksed teineteisest ja tuli juba “lokisem” tulemus. Ma pigem eelistan võimalikult vähe tooteid juustesse kanda, et juuksed peaks mitu päeva ilma pesuta vastu ja selle kreemi puhul nägin, et õhtuks on lokid lainesse vajunud (mis mulle meeldis, sest siis on pikkust rohkem) ja katsudes ei saa õieti arugi, et mingit kreemi oleks juustesse lisatud (kui ma lisasin 3 pumbatäit). Väga kerge olemisega toode. Kui suur osa lokikreeme teevad juuksed raskeks ja kleepuvaks, nii et tahaks juba paari tunni pärast seda jama maha pesta, siis Curl defining kreemiga sain mitu päeva rahulikult mööda saata, enne kui tundsin, et pean pead pesema.

Hindan juukselakke, mis ei jäta juukseid kõvaks (räägin igapäevasest kasutamisest mitte spets soengutest). Tead kui nõme see on, kui oled kliendile 4h imeilusat värvitööd teinud ja lõpuks hakkad viimistlema – keerad lokke ja lased lakki ning ühtäkki on siuke kiiver peas, et no PROOVI SIIS NEID LOKKE LAHTI KAMMIMA HAKATA! 😆 Mulle üllatuseks Extra strong hairspray tugevat lakitunnet ei jäta ja mul oli väga mugav klientidele sirgendajaga tehtud lokke laineks kammida. Boonusena puudub sellel lakil lakile omane kange lõhn ja omab pigem sellist õrna lillearoomi.

Kokkuvõtteks saan öelda, et tegemist on kindlasti kvaliteetsete juuksehooldustoodetega ja avastamist jagub. Minimalistlik must välimus sobib suurepäraselt ka vannitoa riiulit kaunistama (väga oluline fakt!😄) ning tooted annavad juustele terve väljanägemise. Otsustasin, et eelnimetatud valiku juures ma peatuma ei jää ning järgmisena võtan ette ph – Deep moisture sarja, mille Extra butter deep moisture mask on pälvinud Anne & Stiil ilulemmik 2022 tiitli.

❗️Ja sinu rõõmustamiseks on mul sulle ka sooduskood “carolyn10” Hairbase kodulehel shoppamiseks. Kasuta võimalust! 💋

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole ühtegi toodet!
Jätka ostlemist