🌿 UUS: Alfaparf Milano SUBLIME detoxifying šampoon tootejääkide, rasu, mustuse ja kareda vee mineraalide eemaldamiseks. 🌿

Life is too short for bad coffee

Jah, olen nõus! Couldn’t agree more! 🙌🏼 Kui ma mõtlen tagasi, siis mu esimesed maitseeleamused kohvist olid päris varakult, kui ma maitsesin papsi tassist seda ebatavalist jooki ja mulle meeldis! Muidugi see jook, mida ma proovisin siis oli pigem pool tassi suhkrut, sama palju kohvi ja natuke kohvikoort lisaks. 😁 Midagi niisugust ma enam ei suudaks isegi mitte proovida. Ma ei ole kunagi oma kohvitassi sisse suhkrut pannud, sest see tundus juba aegade algusest minu jaoks vale ja seda põhjusega. Sugar kills. Aga suhkur ei ole ainus probleem, mis lõhub meie tervist ja tekitab vaimseid erroreid ning sõltuvust (mina pärast kummikommide söömist “NEED MORE SUGAR” häältega peas 🥵), vaid seda on ka HALB KOHVI! Ühed ütlevad, et kohvijoomine on hea, teised ütlevad, et väga halb ja jäta maha. Keda siis kuulata?

Mõned aastad tagasi võitlesin väga jõhkra insomniaga, sellisega, millega ma olin üleval mõnikord öö läbi, vahtisin lage, võtsin hommikul dušši ja läksin tööle. Tundus, et see ei lõppegi iial. Ja oli näha, et keha streikis, sest sellele lisaks tekkisid ka nahaprobleemid – punnid, mis mul olid varajases pubekaeas! Nagu what!??? Otsisin erinevaid põhjuseid ja proovisin igasuguseid meetmeid, et olukorda leevendada ja jõudsingi kohvi teemani – kohvis on palju mürke, koormab organismi jne. Otsustasin proovida ja jätsin kohvijoomise ära (muidu jõin u 2 lattet päevas või suvisel ajal jääkohvi). Aga selleks, mis juhtus järgmisena, ei olnud ma valmis. Mul tekkisid jõhkrad võõrutusnähud!!! Süda oli paha, koguaeg iiveldas tööd tehes (reaalselt siuke tunne, et pls ära oksenda kliendile pähe (ommggg!!!!!!!) ja mind vaevas räme migreen, 3-4 päeva. Jube! See olid väga jube! Ma olin oma keha aastaid tugevate kemikaalide ja hallitusega koormanud (jah, tavaline kohv on hallitust täis) ja nüüd hakkas sellest vabanemine pihta. Mul oli valida kas ma hakkan edaspidi jooma sigurikohvi, üldse mitte midagi või naasen ikkagi Löfbergsi purukohvi juurde, aga ma ei leppinud ühegagi neist. Peab olema midagi paremat! Hakkasin otsima ja leidsin vastused.

Kui suur oli mu üllatus, kui minuni jõudis Not your Average Co.! Kohvibränd, mis on loodud 2019. aastal 2 keskkooli õpilase poolt, kes soovisid lihtsalt kohvijoomisest teha tervisliku harjumuse, sest kõik joovad ju kohvi JA SIIN EESTIS!!!! 🤯 Kõik toimub Eestis! Tootmine ja tegevus ka! 100% estonian baby. Kohv ise tuleb muidugi mõista Peruust (kohvipuu kahjuks Eestis ei kasva 😂), aga kõik muu nagu näiteks retseptide loomine, röstimine, jahvatamine, pakendamine, kohvidesse superfoodide lisamine (kollageen, MCT õli, maca, ashwagandha), pakendite kleepimine jms toimub siin! Tegemist ei ole tavalise maitsekohviga, vaid rikastatud erikohviga! Kõigile teada, et nt kollageen mõjub hästi juustele ja nahale või näiteks nii maca kui ka ashwagandha leevendavad hormonaalset tasakaalutust (tarbin neid mõlemaid igapäevaselt). Limitless Coffees sisalduv MCT õli aitab jällegi kofeiinil stabiilsemalt imenduda, et ei tekiks seda tudisevat olekut, mis tekib muidu kofeiinilaksuga (käed värisevad, paigal ei saa püsida, silme ees mustad täpid jne).

Kui ma nägin paar kuud tagasi nende instagramist, et Kevad (üks asutajatest) viibis Amazonases kohviistanduses, tutvustas kohvi, näitas, et kohvi on mari (mitte nagu mmmm näiteks kõva pähkel 🤣) ja võttis oma jälgijad sellele teekonnale kaasa, siis ma teadsin kohe, et MA PEAN NENDEST RÄÄKIMA! Ma nagunii olen juba mõnda aega nende kohvi joonud, erinevaid sorte proovinud ja nüüd lõpuks ka ube ning saan öelda konkreetselt, et see vahe on kirjeldamatu mis oli enne ja mis on nüüd!!!! Mis kuradi jura ma oma kallisse kehasse varasemalt toppisin???? TAVALINE LAIATARBEKOHV SISALDAB HALLITUST JA MÜKOTOKSIINE (seenemürk st seente toodetud keemilised mürkained). Sa ei näe seda oma tassis, aga see on seal olemas. See on fakt. SA JOOD HALLITUST JA MÜRKI! 🤢 Heal juhul võid vahepeal natuke aimdust saada, kui kohv on hästi kibedaks muutunud, aga üldiselt sa ei tule selle pealegi, am I right? 4€ maksev kohv tekitab neerukahjustusi, kõrget vererõhku, närvilisust, peavalu, iiveldust, kroonilisi haiguseid, äkilisi energialakse ja siis sama kiiret mahatulekut jne. Täielik error kuubis!!!!

Paari aasta jooksul olen teinud 2-3 korda kohvivabu perioode, mitte selleks, et mul oleks midagi kohvi vastu, vaid selleks, et tegin detoxe, mille ajal kohvijoomine pole lubatud (siis võib ainult vett ja ensüüme tarbida) ja mitte ühelgi korral ei tekkinud mul võõrutusnähte. Ma kartsin vägaaaaaa seda uuesti läbi teha, sest migreen on õudne asi, aga nope. Nada, nothing, ничего. 😂 Toimisin suurepäraselt, tuju oli hea, enesetunne täpselt sama ja sõltlase tunnet ei tekkinud. Mulle maitseb kohvi, aga mul ei ole seda vaja, et elu elada. Mul oli seda vaja juua kui ma olin mürke täis, enam mitte. Nüüd ma naudin puhast kohvimaitset ja mul on hea olla. Saan ennast auga kutsuda tervislikuks kohvihoolikuks! 😍

Tee parem valik enda keha jaoks. Sinu keha on sinu tempel. Mõtle hoolega järgi, mida sa sööd, kui puhast vett jood, millist kohvi tarbid! See kõik loeb. Sina oled kõige olulisem! Tutvu Not Your Average Co. kohvivalikuga SIIN. Limitlessist on  saanud minu lemmikkohv salongis, kus mul on käpaga masin ja kus kasutan puru. Kodus aga kohvioad ja Espresso Beans!

Maitsvaid kohvielamusi,

Carolyn ☕️

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole ühtegi toodet!
Jätka ostlemist