🌿 UUS: Alfaparf Milano SUBLIME detoxifying šampoon tootejääkide, rasu, mustuse ja kareda vee mineraalide eemaldamiseks. 🌿

Peanaha- ja juuksehoolduse ülim tähtsus

Osalesin sellel nädalal Eduka Juuksuri Akadeemias korraldatud Davinesi kevadseminaril, kus me vestlesime juuksehooldusest salongis ja sellest, kui oluline osa on see kogu juuksuriskäigu juures. Minu jaoks ei ole see midagi uut. Me reaalselt tajusime oma pundiga, et okei, me oleme algusest peale midagi ikka väga õigesti teinud, sest meie jaoks on normaalne, et klient tuleb värvimisprotseduuride vahel lihtsalt tunnikeseks juuksehooldusesse või siis teeme nii muuseas juuste süvahooldused, peanahahoolduseid jms – ka siis kui klient tuleb juukseid kiirtoonima või värvima. Aga väga huvitav oli kuulata erinevate juuksurite arvamusi sellel teemal, sest kui minu ja mu klientide jaoks on juuksehooldus juba elementaarne, siis vanema generatsiooni juuksurite puhul see nii ei ole, sest kuidas sa ikkagi selgitad 70-aastasele vanaemale, et kuule, teeme täna juuksehooldust ka jah? Täiesti arusaadav, nemad on hoopis midagi muud oma elueal läbi teinud (nii palju erinevaid keemilise lokistiile, et mina ei teagi neid 🤣🤣🤣🤣) ja ilmselgelt pole nii uuendusliku mõtlemisviisiga kui 15-aastane tsikk, kes teab täpselt youtube’i või tiktoki järgi, mis praegu moes on.

Kuna mul on väga suur passion koostisosade tundmise vastu ja ma soovin leida parimaid tooteid, mida turult saada, et oma klientide juuksed päriselt korda teha, siis nüüd tunnen veelgi enam, et MA OLEN MISSIOONIL!!!!! 😄 See ei ole mingi argument, et pole aega juuksehooldust teha või juuksehooldustooted on liiga kallid! See kehtib nii juuksuri kui ka kliendi kohta. Tegelikult kulub full süvahoolduseks keskmiselt 15 minutit, mis ei ole mitte midagi võrreldes sellega, mida see sulle annab (taaskord nii kliendile kui ka juuksurile). Kui ma räägin praegu juuksuri vaatevinklist, siis ma ütlen, et see tunne on f*king amazing, kui klient tuleb sinu juurde tagasi või kirjutab sulle instagramis: “Appikene, mu juuksed on nii pehmed!!!!!!! Appikene, mu juuksed kasvavad!!! Appikene, sa oled esimene juuksur, kes päriselt hoolib mu juustest!”. Ning oma silmaga seda muutust näha, ooojaaa, selle nimel ma seda tööd teengi! 😎

Ma leian, et see on iga juuksuri kohustus hoolitseda oma kliendi juuste eest ja pakkuda talle parimat parimast. Aga ma olen realist ja ütlen ausalt, et kahjuks see nii ei ole. Need storyd on võimsad, millega uued kliendid minu juurde tulevad. Tihti tahaks ära minestada, kuid selleks mul aega ei jagu, sest kes siis neid juukseid elustama hakkaks? ☠️ Kui sinu juuksur sulle ei paku hoolduseid, siis KÜSI ISE! Ja kui sa oled juuksur, siis PAKU ALATI oma klientidele seda valikut! Ma olen lausa nii badass, et ma suht tihti lihtsalt ütlen oma kliendile, et kle me teeme täna hooldust ka, sest muidu see asi siin ei toimi enam. 🤣 Nad usaldavad, sest ma räägin sellest palju, jagan infot, toon näiteid ja olen väga konkreetne – kui sa tahad seda tehnikat, siis meil on vaja teha see hooldus või kui sa tahad sellist tulemust, siis me hakkame tegema regulaarseid niisutusi jne. Mis neil selle vastu on??? Kõik tahavad võimsaid juukseid endale! Ja mina olen omaala spetsialist ja pean teadma, kuidas seda saavutada!

Ma ütlen sulle nüüd ühe lause, mida ma olen korra maininud, aga millele ma pole siiani veel palju rõhku pannud. INIMESE PEANAHK VANANEB 6X KIIREMINI KUI NÄGU! Loe seda lauset mitu korda ja siis liigume edasi. INIMESE PEANAHK VANANEB 6X KIIREMINI KUI NÄGU! Peanahahooldus ja kõik sinna juurde kuuluv saab minu selle aasta teemaks. Alguses ma mõtlesin, et peame lokkidest rääkima hakkama, aga ma tunnen, et peanahaprobleemid on hetkel olulisem teema. Mida see siis tähendab? Teatud vanuses hakkame nägema näos kortse, see on normaalne ja keegi sellest ei pääse, aga mida me siis tegema hakkame, et seda protsessi aeglustada ja parandada? Mina näiteks käin näohoolduses, koorin ja maskitan 2x nädalas, kasutan kvaliteetseid tooteid, oman tõelist näohooldusrutiini nii hommikul kui ka õhtul, külastan massaazi ja sellele lisaks lasen ka spets näomassaaze teha ning teibin ise kodus laupa. Mu mees küsib iga nädal, mis iluprotseduurid mul selleks nädalavahetuseks on broneeritud. 🤣🤣🤣🤣 Aga kõik see hoiab mu naha värske ja ilusana. See on ka põhjus, miks peanahk vananeb palju palju kiiremini – PEANAHAHOOLDUS EI KUULU MEIE TAVAPÄRASESSE ILURUTIINI!

Mõtle nüüd korra sellele kui palju erinevaid juuksehooldustooteid sa kasutad ja kui palju sa oled oma eluajal neid tarbinud? Võimatu seda teada, sest neid tooteid on sadu ja tuhandeid!!!! Lisaks sellele sakib vesi enamus kohtades ja meil on 9 kuud talve, mis tähendab mütse, keskkütet ja kuiva peanahka. Pole siis midagi imestada kui peanahk sügeleb, punetab, ketendab, tekib kõõm, liigne rasu, juuksed hõrenevad, kukuvad peast välja jne. SEE KÕIK ON OMAVAHEL SEOTUD! Ma ei hakka üldse praegu rääkima, kui oluline on kvaliteetseid juuksehooldustooteid kasutada, sest sellest tuleb eraldi teema. Ja kui palju erinevaid värviprotseduure üks inimene jõuab oma elujooksul kogeda? Oh ja need kodus värvimised ning blondeerimised.. Millist vatti sa oma peanahale annad, aga samas jätad täielikult hooleta? Keha kreemitad, nägu koorid, hambaid pesed, juukseid niisutad. AGA PEANAHK? Tahad ju ka kauges tulevikus ilusad juukseid, sest juba praegu on kurb mõelda, kui kunagi vahib peeglist ainult 3 karva vastu! Ainult sina saad endale garanteerida terve väljanägemisega peanaha ja juuksed kogu eluks. Õnneks ma sain nüüd testimiseks uue toote peanaha sügavpuhastamiseks (savi), millest ma saan varsti rääkida ja kui asi on nii äge nagu ma arvan, et ta võib olla, siis võtan ka oma e-poodi, SEST ON AEG HOOLDUSTEKS!

Foto: @mustseep

Mida sa saad praegu teha oma peanaha jaoks? Ma tean, et sa tahad kohe kõik asjad kätte võtta ja nii peabki, aga alustame kõige lihtsamast. Soeta endale kvaliteetsed juuksehooldustooted. Minu e-poes sa ei pea ajusid ragistama, et kas see toode on hea, sest need on kõik 100% kiidetud, testitud ja minu ülimalt kõrge kvalifikatsiooni läbinud. Kui sul esineb juba praegu peanaha probleeme, siis vali juuksetüüpide valikust rahustav, rasused, väljalangevad või sügavpuhastav. Tead kui oluline on peanahka koorida!!!! Sellest on mul eraldi blogipostitust, millest saad lugeda SIIT. Davines SOLU koorija on lihtsalt imeline! Sa tunned erinevust, õhk käib peast läbi pärast selle toote kasutamist!!! 😝 Peanaha koorija PEAB olema sinu ilutoodete seas sama olulisel kohal nagu seda on näokoorija! Ma hakkasin oma nägu koorima juba üsna varajases eas empsi järgi, aga peanaha koorimisest ei olnud siis veel mitte ükski hing kuulnud! 😄 Seda viga ma siin hakkangi parandama!

Üks tähelepanek veel seoses korontsiga! Ülemaailmselt teada info, et pärast põdemist paljudel esines/esineb juuste väljalangemist. Ega sellega nalja pole! Kui juuksed ikka peast välja kukuvad peotäite kaupa, siis hakkab hirmus küll ja päris reaalselt käivad kõige õõvastavamad pildid silme eest läbi, et kas midagi üldse jääb pähe??? Seminaril tuli jutuks, kuidas näiteks meie naaberriigis Lätis tõusis Davinesi Energizing sari lausa tippu, sest see samune sari on mõeldud juuste väljalangemise vastu stimuleerides juuksesibula toitainete talitust ja seeläbi juuste kasvu ja tugevdamist! Mul on ka sellest eraldi postitus, millest saad lugeda SIIT, mõlemad tooted (neid tuleb kasutada koos) on olemas minu e-poes SIIN (kui tooted on otsas, siis järeltellimisega tulevad u 2 päevaga, no worries, keegi ilma ei jää!). Klientide tagasiside on ainult positiivne! Postitan varsti ka eraldi kliendi loo, kes sai tänu Davines Energizing sarjale oma sünnitusjärgse juuste väljalangemise peatatud! Vägev eks!

Niiet mu kallis lugeja, mina olen siin selleks, et sind aidata ja sulle sinu elu parimad juuksed võimaldada. Üheskoos loome uue arusaama juuste eest hoolitsemise osas. Sellest saab meie normaalsus! Sina ja mina näitame suunda ja loome trende!

Terveid juukseid ja rõõmsat peanahka,

Carolyn 🥭

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole ühtegi toodet!
Jätka ostlemist