☀️ UV-KAITSE: kaitse juukseid päikese eest Davines SU hair milkiga! ☀️

POSTIMEES: Sinu juuste tervislik elu algab siit!

Foto: @mustseep

LOE POSTIMEHE ARTIKLIT SIIT:

Mina olen Carolyn ja tegevusalalt juuksur-koolitaja, kelle südameasi on tõsta teadlikkust juuste ja peanaha eest hoolitsemisest läbi blogipostituste ja videode. Ma alustasin alguses instagramis miniartiklite postitamist, aga sain aru, et mul jääb nii palju jagamata ja pigem tekib jälgijatel veel rohkem küsimusi. Ma ei oleks arvanud, et info puudulikkus on nii suur. Üle poolte uutest klientidest tulevad mu vastuvõtule selle mõttega, et midagi korda teha! Minu jaoks juba elementaarsed asjad nagu turbanrätikuga juuste kuivatamine, maski pealekandmine enne palsamit, sulfaatide vältimine, blondeeritud juuste 6 nädala tagant toonimine ja filteeritud vee kasutamine juuksepesuks tulevad lugejale üllatusena. Veefiltreerimiseks on mugav kasutada spetsiaalseid dušiotsikuid, mis ei lase nt klooril ega vasel su juukseid rikkuda.

Kas sa teadsid, et inimese peanahk vananeb lausa 6x kiiremini kui nägu? See on liiga suur vahe! Põhjus seisneb selles, et peanaha eest ei kanta sellist hoolt nagu näo eest. Nägu koorid, kannad seerumit, kreemi, teed maski, käid kosmeetikus ja sada muud protseduuri, aga kui palju sa mõtled oma peanahale? Keskmine naine kasutab ainult šampooni, palsamit, mõnikord maski ja üksjagu viimistlusvahendeid, aga see ei ole mingi hooldus! Selleks, et juuksed püsiksid ka mitmekümne aasta pärast terved ja kaunid, on vaja juba praegu neid hoida. Kujutad sa seda ette, kui palju viimistlusvahendeid sinu peanahale koguneb? Kuivšampoonid, lakid, pulbrid, volüümiandvad spreid, vahud, õlid, rääkimata veel surnud naharakkudest, higist ja tolmust. Juuksejuured vajavad kasvamiseks hapnikku, mistõttu tuleb peanahka regulaarselt puhastada. Minu lemmiktoode selleks on Davines SOLU meresoolaga peanahakoorija.

Foto: @mustseep

Ja kui palju erinevaid värviprotseduure üks inimene jõuab oma elujooksul kogeda? Oh ja need kodus värvimised ning blondeerimised.. Millist vatti sa oma peanahale annad, aga samas jätad täielikult hooleta? Keha kreemitad, nägu koorid, hambaid pesed, juukseid niisutad. Õige hoolduse sekka räägin väga palju juuste värvimisest, mida tohib ja mis on kindlalt keelatud. Ainult sina saad endale garanteerida terve väljanägemisega peanaha ja head juuksed kogu eluks.

enne ja pärast minu valitud toodete kasutamist
Foto: @mustseep

See on nii oluline, kui isegi mitte kõige olulisem juuste ja peanaha tervise osas, millega sa oma pead pesed. Mittesobilikud tooted võivad nahale tekitada põletikku, sügelust, aknet, kuivust, liigset rasutootmist, juuste väljalangemist jpm. Juuksurina näen ja suhtlen igapäevaselt paljude uute klientidega, kes tulevad mu juurde murega, et juuksed ei kasva või murduvad üldse ära, aga see ei peaks nii olema. Niisugused elementaarsed teadmised nagu kuidas oma juuste ja peanaha eest hoolt kanda on täiesti puudulikud. See ajendaski mind looma kodulehte, kus oleks puust ja punaselt teave erinevatest juuksemuredest ja nende seljatamisest ning usaldusväärne e-pood. Valikust leiad nii turbanrätikuid, dušiotsikuid, koorijaid, maske, peanahaseerumeid, juuksekristalle, lokirulle kui ka kuivšampoone. Üks parimaid kuivšampoone on Four Reasons Professional vegan kuivšampoon, mis ei jäta mitte ühtegi jälge peanahale, aga toimib nagu maagia!

Ma olen võtnud oma tiiva alla kliente, kes on imestanud, kuidas nad mitte kunagi pole sellistest asjadest kuulnud, millest ma neile meie sessiooni ajal räägin. Nad on rohkem kui 25 aastat täiesti valesid tooteid kasutanud ja mõelnud, miks nende juuksed nii kehvas seisus on. Kujutad sa ette nende reaktsiooni poole aasta või aasta pärast, kui nad on kõiki mu antud juhtnööre järginud ja nuustiku asemel pikad terved juuksed kasvatanud! Ma ei tee üldse nalja kui ütlen, et tegelikult enamus juuksemured lahenevad lihtsalt toodete väljavahetamisega. See on ikka õudne kraam, mida poes šampooni nime all müüakse.

enne ja pärast  

Minu kodulehelt leiad sisukaid blogipostitusi erinevatest juuksemuredest ja nende lahendamisest, tervislikku eluviisi toetavatest avastustest, reisimuljeid siit ja sealt ja väga põhjalikke toodete tutvustusi. Mulle meeldib tuua näiteid nii enda kui ka klientide kogemustest, et oleks hästi reaalne. Lisaks blogipostitustele saad lasta ennast inspireerida mu värvilistest töödest, mis esmalt tekitasidki jälgijates minu vastu huvi ning e-poest endale kvaliteetsed juuksesõbralikud tooted valida. Mu eesmärk oli luua turvaline keskkond, kus kogu juuksehooldus on minu superkriitilise pilguga välja valitud, arvestades koostisosi, puhtust ja toimet. Peaaegu kogu valik on veganile sobilik ja tähistatud vastava märgiga, et oleks lihtne orienteeruda.

Sa ei leia sealt suvalisi reklaame toetamaks mingit kindlat brändi. Ma räägin ainult nendest toodetest, mida ma olen ise pikemalt kasutanud, kas siis endal või oma töös ning mille koostisosad olen läbi vaatanud. Koostisosade lugemine on tähtis, sest müüja, kes ei ole võib-olla mitte kunagi juustega töötanud või koostist lugenud, võib sulle väga kindlameelselt uut šampooni soovitada, teadmata, et sellest sünnib sulle rohkem kahju kui kasu. Tavaline teema, mis jõuab liigagi tihti minu kõrvuni. Teine probleem on selles, et ei tasu uskuda kõike, mis on pudelil või reklaamis kirjas. Paljud värvikaitset pakkuvad sarjad koosnevad sellistest koostisosadest, mis hoopis kulutavad värvi! Aga kuidas sa saaksidki selliseid asju niisama teada? Sellepärast ma otsustasingi, et mulle aitab, ma hakkan sellest kirjutama, et järgmiseid ohvreid säästa.

Soovin, et kõik inimesed saaksid kanda oma elu parimaid juukseid ja usun, et koos saame palju ära teha. Väikesed sammud viivad suurte muutusteni. Tule uudistama ja liitu uudiskirjaga, et saada teavitusi põnevatest artiklitest ja magusatest pakkumistest. Minu juurde aega saab broneerida läbi instagrami @carolynpajula.

Jaanuaris e-poes kogu kaup -10% va hoolduskomplektid.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole ühtegi toodet!
Jätka ostlemist