🌿 UUS: Alfaparf Milano SUBLIME detoxifying šampoon tootejääkide, rasu, mustuse ja kareda vee mineraalide eemaldamiseks. 🌿

Linea Natura mineraalsooladega soojaõli ampullid

Kui sa otsid külmast talvest räsitud juustele kohest niisutust ja tundub justkui maskist jääb väheks, proovi hoopis ampulle! Sa võid üllatuda kuidas üks väike pudelike võib su juuste seisukorda parandada!

Kui ma vahepeal tegin küsitluse “Milline on sinu nr 1 juuksemask maailmas?” ja neid vastuseid lugema hakkasin, sain kergelt öeldes šoki. Okei, ma veits aimasin, milliseid tooteid koju ostetakse (peamiselt selle järgi, millisele tootele on rohkem turundust tehtud), aga lootsin ikkagi, et äkki nüüd juba loetakse koostisosi ka. Olen aus – mulle need vastused ei meeldi. Suurem osa nendest toodetest, mida poest osta, ei anna mitte midagi juustele, aga raha paned ikka ju sinna alla ja päris palju! Seega ma pean vajalikuks tutvustada veel rohkem erinevaid tooteid juuste hooldamiseks ja täna lisan •mulle meeldib• toodete sekka @lineanaturahaircare mineraalsooladega soojaõli ampullid.

Mingi vahe kui ma värvisin ja blondeerisin hästi palju ja kasutasin ainult naturaalseid juuksehooldustooteid, siis mu juustele jäi nendest päris väheks ja võtsin ampullid appi. Tundsin erinevust küll, mul oli lihtsam juukseid lahti kammida! Ampull annab justkui ülimalt intensiivse maski tulemuse.

 

Mõnikord ma ei kasuta neid üldse, sest pole lihtsalt vajadust. Nt kui juuksed on värskelt lõigatud ja salongihooldus tehtud, siis mul ei ole seal midagi taastada, aga teinekord kui olen jätnud liiga pika vahe juuste lõikamises sisse, teen lausa ampullikuuri ehk nädalas korra 1x ampull. Peamiselt sõltub sellest, kuidas juuksed tunduvad – kas pusad on liiga suureks läinud ja otsad kipuvad kuivama või olen värvimistega liialdanud. Vahest reaalselt vaatan aknast välja, et milline aastaaeg parajasti käsil on – kui on tuuline, vihmane ja sajab lund, siis võin kindel olla, et juuksed saavad ka seda tunda ja vajavad turgutust.

Foto: @mustseep

Mineraalsooladega soojaõli ampullid on hea turgutus väsinud juustele. Hoiad peas 5-20min, loputad ja oled good to go. Kohene niisutus ja pehmed juuksed ✔️. Pudeleid avades ole ettevaatlik, et näppe katki ei teeks. Ma panen alati ampulli nt rätiku sisse ja avan alles siis, nii saan kindel olla, et kogemata endale sisse ei lõika (üldiselt seda ei juhtu, aga võib ikka esineda).

Hea nipp❕Sega ampull maskitopsi sisse ja tee endale veel võimsam mix: ampull+mask. Hea nipp❕Mida kauem hoiad peas (ma olen hoidnud tund aega ka), seda libedamad ja pusavabamad juuksed.

Mõned aastad tagasi, pärast mu suuri juuksetraumasid, mis olid põhjustatud üleblondeerimisest, leidsin abi nende samade ampullidega kuuri tegemisest. SOS olukorras kasutasin 2 ampulli nädalas ja sain oma juuksed nii normaalseks, kui tol momendil võimalik oli. Olin õnnelik, et nad enam ei murdunud jupp-jupi haaval peast ära, vaid said lihtsalt olla.

🌱 Mineraalsooladega soojaõli ampullid on veganikoostisega.

https://lineashop.ee/toode/mineraalsooladega-niisutavad-soojaoli-ampullid-juustele/

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole ühtegi toodet!
Jätka ostlemist