🔥🔥 KEVADISED ALLAHINDLUSED 20.04-24.04 🔥🔥

Patsikummid

💭 Tahaks juuksed kinni panna, aga millist patsikat siis valida❔

🧠 Pole võimalik, et peab need asjad ka nüüd üle vaatama, aga ma ütlen ausalt, et jep, patsikummidel on väga suur vahe! 😁 Mõelge nüüd ise, mis tundub parem – kas kõva kumm või pehme scrunchie? Niimoodi mõeldes nobrainer eks, aga igapäevaselt sellele ei mõtle, kui kiirelt vaja juuksed kinni panna. Või kui sa oled meeletult paksude juustega, siis scrunchie ei pruugi su juukseid kinni hoidagi ja saad ainult üliiiikõva kummiga juuksed pealaele püsti sättida. Või sulle lihtsalt ei meeldi suured lehvivad scrunchid.

Foto: @mustseep

😖 Kellel on patsikummi randid juustes pärast patsi kandmist? Meil kõigil! 😁 Ja kes on avastanud, et pealmised või ka isegi alumised kuklajuuksed on poole lühemad? 🙄 Mhm! Oled õigel teel! – Kummi hõõrdumisest on juuste murdumine väga kerge tulema, sest patsikumm on ju tugev ja üpris kindel, et sa paned selle ka max kõvasti pähe❕Eriti hästi näen ma neid pisikesi katkenud juukseid just blondeeritud või lihtsalt kuivade, ületöödeldud juustega naistel. Mu kliendid juba teavad, et MA MÄRKAN ja noomin (olen väga kuri nendega 😡😅) ja kui isegi teist korda eksitakse ja tullakse tagasi tavalise patsikummiga, siis kolmandal korral juba saan õnnitleda ja kiidusõnu jagada. See on parim tunne, kui klient näitab uusi sprunchiesid, et “Näe, ma sinu pärast ostsin!” 🥰😍 Mõni mu armas klient on ka mulle kingituseks toonud scrunchisied ja sprunchisied või need lausa ise teinud!!! Vau!

🌟 Mis lugu nende vedrudega siis on? Vedrul ja vedrul on ka vahe! Olen proovinud väga paljusid erinevaid. Mõni on hästi jäik, mõnel on mingi hunnik glitterit peal, mõni on hästi peenike, teised jälle väga paksud ja venivad. Need, mis on väga jäigad, ei ole kindlalt head. Sa saad sellest aru kui sa patsikummi venitad, kas sa pead panema kogu jõu sinna alla, et vedru lahti tuleks või tuleb easylt. Vedru on igaljuhul parem kui see oldschool kumm, sest kumm surub alati ühte kindlalt kohta enda all kinni, aga vedru hajutab juukseid veidi rohkem. Kui sa oled aga megarikutud juustega ja need kipuvad murduma või loomupoolest oled õhukeste juustega, siis tõesti, ka vedru võib su juustele liiga teha, aga see protsess on palju aeglasem. Tavaolukorras on kõik bueno.

✌🏼Järgmine lahe leiutis, mis võib olla väga suureks abiliseks just nendele, kelle juukseid ükski scrunchie kinni ei hoia, on vedru ja scrunchie kooslus ehk SPRUNCHIE. Tavaline vedru on kaetud kangaga, mis annab sulle võimaluse juukseid kõvasti kinnitada, aga samas pealmine kangas tekitab pehme vahekihi vedru ja juuste vahele. Cool, eks! Sprunchisied teeb Invisibobble. Scrunchie on tavaline lehviv patsikas, sprunchie on vedru + pehme pind. Saan rääkida ka oma klientide eest, kes ütlevad samuti pärast mitut kuud sprunchie’de kasutamist, et see on ikka parim aksessuaar ja mitte mingil juhul ei hakka enam neid algupäraste kummidega oma juukseid lõhkuma. Ja nad targutavad oma sõbrannade ja emade kallal ka juba õnneks! 🤣

🤍 Kõikidest juuksekinnitajatest sprunchie kõrval on minu lemmik veel tavaline klamber. Patsikummi kasutan ainult trennis, aga muul ajal, nii tööl kui ka kodus, kannan alati kõige tavalisemaid klambreid.

Ma olen väga palju töötlusi oma juustega teinud ja kui oled ikka max blondeeritud põhja ja lokkis juustega, siis tundub igasugune kõva kinnitus pigem EI. Ka minu juuksed on kunagi kuklast ja kõige pealt ära murdunud TÄPSELT patsikummi randilt, seega olen nüüd hoolsam. Kusjuures sama lugu on ka maski kandmisest või kilemütsidest tingitud juuste murdumisega – kumm surub koguaeg juuksekarvale ja kulutab karva nii hullult, et ta lõpuks katkeb. Võib-olla tunned ennast isegi ära, kui mõtlesid, et miks kuklakarvad on nii lühikeseks jäänud või kõrva ääres olevad juuksed täiesti eri pikkuses.

🙏🏼 Vaata kui väike asi, mida sa saad oma juuste heaoluks teha ja soovitan sul alustada kohe! Kogu kokku oma vanad kummist patsikummid ja vaheta need välja (et ei satuks jälle automaatselt randme ümber😁) ja vali endale juuksesõbralikumad variandid nt sprunchied, vedrud või hoopis klambrid! Nagu ma mainisin, siis mina olen megasuur klambrifänn ja uskuge mind – pärast tavakate patsikummide väljavahetamist ei ole mul murdunud enam mitte ükski juuksekarv! Kohtle oma juukseid suure armastuse ja hoolega! Juuksesõbralikke patsikumme saad soetada SIIT.

Foto: @mustseep

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole ühtegi toodet!
Jätka ostlemist