☀️ UUS: Alfaparf Milano SUNSHINE päikesejärgne juuksehooldus suveks ☀️

Biotiin

BIOTIIN on üks tähtsamaid vitamiine rakkude kasvamise ja uuenemise tagamisel. Ta stimuleerib juuste kasvu, takistab nende väljalangemist, enneaegset vananemist ja halliks minemist. Lisaks hoiab ära küünte rabedaks muutumise ja toetab naha uuenemist.

Foto: @mustseep

 

Aga mis on bioaktiivne biotiin❓
Bioaktiivne biotiin on koheselt valmis minema ainevahetuse võrgustikku, mis on organismide elu aluseks. Mitteaktiivsed vitamiinid tuleb rakus esmalt muuta aktiivseks, kuid bioaktiivne vitamiin ei nõua enam rakus lisareaktsioone, mis omakorda hoiab organismi resursse ja organismile oluliseid toitaineid kokku.

Bioaktiivne Biotiin on vajalik:
• naha, juuste ja küünte tervisele
• mikrotoitainete ainevahetusele – rakkude kasvule ja uuenemisele
• normaalsele energiavahetusele ja limaskestale
• normaalsele närvisüsteemi talitlusele ja psühholoogilistele funktsioonidele
• peanahalööbe ravi toetamiseks

 

Biotiini saad ka nt. pähklitest, lehtkapsast, seentest, kartulist, porgandist, peedist, tomatist, kaerahelvestest ja teistest teraviljatoodetest. Ennekõike jälgi, et su menüü oleks ikka rikkalik ja seda toetad lisaks vitamiinidega.

Minu lemmikuks on osutunud Ecoshi bioaktiivne biotiin. Purgis on 90 kapslit = 90.päevaks! Ühest purgist piisab täielikult, et teha üks korralik biotiinikuur, kui tunned, et juuksed vajavad tuge või oled töötlustega neile liiga teinud. Täpselt nii käitusin mina, kui sain oma halvad salongikogemused ja juuksed pekki läksid. Aastaaja vahetudes jällegi hakkas mingisugune ootamatu juuste väljalangemine pihta, mistõttu võtsin taas appi biotiini ja ma ütlen ausalt – midagi ma tegin igaljuhul väga õigesti, sest ma ikka vaatan peeglisse ja mõõdan juukseid, et väga tublisti on juba kasvanud. Biotiini on hea vahepeal tarbida, mitte koguaeg 12 kuud jutti. Tee mingeid kuure ja siis pea paus. Tõenäoliselt sul ei olegi mõne aja möödudes enam lisa vaja, aga turgutamiseks on aeg-ajalt hea biotiini juurde võtta.

Ütlen veelkord, kes pole juhtumisi mu postitusi varem silmanud, et eelista alati puhast biotiini erinevate kummikarude jms osas. Näidake mulle kummikaru, mis ei ole üks suur suhkrudoos ja siis ma olen nõus oma sõnad tagasi võtma ja karusid isegi proovima. Olen aus kui ütlen, et hetkeseis on selline, kus karud kui suured “vitamiinipommid” juustele koosnevad ainult suhkrust, kuhu on lisatud törts vitamiini ja see ongi kogu lugu. Ära söö seda suhkrut niisama. Suhkur on sõltuvusttekitav aine ja seda leidub nagunii igalpool. Kummikarudest loe SIIT.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole ühtegi toodet!
Jätka ostlemist