☀️ UV-KAITSE: kaitse juukseid päikese eest Davines SU hair milkiga! ☀️

Riitsinusõli juuksekasvuks

Foto: @mustseep

Riitsinusõli ehk kastoorõli võib kasutada väga paljude erinevate eesmärkide puhul. Peamiselt juuste, ripsmete, kulmude kasvatamiseks ja tihendamiseks, aga ka kriimustuste paranemiseks, kortsude silumiseks, kõõma ennetamiseks ja teiste peanaha probleemidega võitlemiseks. Õlis sisalduv E-vitamiin aitab niisutada juuksejuurt ja annab juustele terve sära. Kui sa kasutad nt ripsmete kasvuks või kulmude jaoks mingeid seerumeid ja õlisid, siis üsna kindlalt leiad koostisest alati riitsinusõli.

Päris palju infot leiab kastoorõli kasutuse kohta ka India naiste seas ja nende juuksed on ikka täiesti teine teema – ülipaksud, pikad, läikivad ja terved. Tahaks ju endale ka vägevaid juukseid!

Mina olen kasutanud puhast 100% riitsinusõli juuksekasvu stimuleerimiseks päris mitmel korral, sest minuga on ka “juhtunud” need väga ekstreemsed blondeerimised!! 😅 Muidugi seda siis, kui ma ise veel asjast midagi ei teadnud. 🙄 Valede blondeerimiste käigus kõrbesid mu paksud juuksed õhukesteks karvanääpsudeks ja nii mitmel korral!!! 🆘 Loomulikult võtad kasutusse koheselt kõik teadaolevad meetmed juuste taastamiseks ja nii ma leidsingi riitsinusõli ja ka biotiini, mis mind mõlemad toetasid kiirema juuksekasvu puhul.

Pooldan alati looduslikke tooteid, seega riitsinusõli tundus mulle koheselt suurepärane valik. Juuste taastamiseks määrisin seda enne pesu peanahale ja masseerisin õrnalt, milleks soovitan sul kasutada spetsiaalseid peamasseerijaid. Soovitud pikkuse saamiseks või üldse juuste kasvatamiseks neid kummikarusid ma tarbinud ei ole. Pärast esimest proovimist juba panin cancelisse. ⛔️ It’s just more sugar, honey. Mina arvamust kummikarudest saad lugeda SIIT.

Riitsinusõli on paks ja kleepuv ja seda tuleb määrida ainult peanahale mitte juuksepikkusele! Kui sa määrid seda oma juustele, siis proovi vaid seda hiljem maha pesta! 😁 Juuste spaapäeval mudin natukese õliga peanaha kokku, masseerin peamasseerijaga ja hoian peas kuskil 30 min enne, kui suundun pessu. Eriti soovitan õli kanda hõrenevatele meelekohtadale.

Igasugused muud juuste õlitamised (mitte peanaha) võivad tegelikult juustele rohkem kahju kui kasu teha, sest juuksed koosnevad 12-15% veest ja vesi ning õli ei lahustu omavahel. Naturaalsed õlid võivad põhjustada juuksekarvale valkude kogunemist, blokeerides sellega juuksed niiskuse eest. Tulemuseks on veelgi kuivemad ja vähem elastsed juuksed. Mida kuivemad on juuksed, seda rohkem nad katkevad. Seetõttu võib naturaalsete õlide kasutamine juuksemaskina muuta juuksed veelgi kuivemaks, rabedamaks ja kahjustada neid rohkem.

Meeldetuletus❕Pead pesed alati 2x šampooniga.

Riitsinusõli kasutades saad eriti hästi aru, et üks kord šampoonitamist ei tee eriti midagi.

✨Minu lemmik on Nurme 100% riitsinusõli. 🤍

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole ühtegi toodet!
Jätka ostlemist