☀️ UV-KAITSE: kaitse juukseid päikese eest Davines SU hair milkiga! ☀️

Juuksehooldus pärast suve

💭 Suvi on möödas ja aeg sügismode ON lükata. Me olime sel aastal väga luckyd üle pika-pika aja, et sellised kuumad ilmad saime, aga selline kuumus ei mõjunud kuivatavalt ainult loodusele, vaid ka juustele.

Foto: @mustseep

🌹 Kõrvetav päike, rannailmad, merevesi.. reisisellidel veel ookeanivee sool juustes. Suvine juuksehooldus kipub nagunii olema palju kaootilisem kui pimedamatel kuudel, sest siis tuleb väljasõite kõige rohkem ette. See võib tähendada ikka väääga kehvasid ja suvalisi juuksehooldustooteid. Kahtlen, et sõbrannal, emal või hotellides on just sinu juustele sobivad šampoonid ja palsamid (mõnel kindlasti, kes juba harib teisi edasi 🙏🏼) või sa ise lihtsalt ei viitsi oma pudeleid kaasa tassida ja pesed juukseid ajakirja vahelt saadud testritega (😂😂 mina reisile minemas enne kui tahke šampoon tuli mu elu päästma). Või siis pole külapeal juukseõlisid ja -kreeme, mis on võib-olla sulle eluliselt olulised juuste lahtikammimiseks (ka minul palju ette tulnud 🥲).

Ja kas nädalavahetustel üldse olid kodus, et juuksemaski teha või olid suveöödel nagu ööküll ja pikalt väljas? 🌚 Kas sa peakatteid kandsid? UV-kaitset kasutasid? 👀🤯😂 Siinkohal leian nii palju võimalusi mille kallal noomida. Ma näen seda enda klientide pealt kohe, kuidas keegi on oma juuste eest suvel hoolt kandnud, palju rannas ilma kübarata peesitatud ja kas ikka juuksemaski on tehtud piisavalt.

🍃 Jeppp, ma arvan, et päris paljud tunnevad ennast praegu ära, aga not to worry! Saame korda! 😁 Leia moment ja loo endale kindel rutiin juuste hoolduseks. Loodan, et pidevalt meeldetuletusi jagades jääb ükskord meelde, et päike kuivatab juukseid ja see ei ole normaalne, kui lähed randa ja päev otsa vedeled kuumal liival ilma peakatteta. Minu meelest on meil saadaval nii lahedaid mütse, kübaraid, rätikuid jne, mis teevad kogu look’i ääretult stiilseks ja ühtlasi aitavad hoida juuksed tervena. Lahtised juuksed ei ole enam ilusad, kui otsad on täielikud nartsud! 👇🏼

🥀 Mine lõika katkised juukseotsad ära‼️ Kõige olulisem punkt – ära seda kulunud heina oma peas kauem kaasas kanna. See on inetu ja sellega pole enam midagi peale hakata. Teed sellega oma juustele suure teene. Tean omast kogemusest seda võtta, et tahtsin ka kunagi hästi pikki juukseid hoida, sest suvel on ju ilus vaadata, kui juuksed tuules lehvivad, aga ma ei tunnistanud endale, et tegelikult juuksed katkesid ja vajasid hädasti lõikust. Juuksed hakkasid nii hullult murduma, et murdusid peaaegu õlgadeni. R E T S!!! Selle valusa õppetunni läbi sain aru, et okei, juukseotsi tuleb lõigata, eriti siis, kui nad juba katkevad!!!!!

🍂 Palu oma juuksuril teha süvahooldust või tee seda kuurina, kui sa tunned, et juuksed said liiga palju kuumust. Juuksur, paku oma klientidele ise hooldust! Paljud ei tule selle pealegi ega tea, millised variandid sul on olemas. Mina pakun

Foto: @mustseep

oma klientidele värvitöö juurde deep treatmente praegu kõige enam. Keegi neist ei ole pidanud pettuma❣️ Olen varunud enda klientide jaoks mitut erinevat hooldust, et saaks valida sobivad vastavalt juuste seisukorrale ja kliendi vajadustele. Katsetan alati midagi uut ja loomulikult teen kõiki hoolduseid ka enda juustel! Sellegipoolest pean tõdema, et suur osa uutest klientidest ei ole saanud varem ühtegi juuksehooldust salongikülastuse ajal va Olaplex, mida kasutatakse juba koos värvida. Aga niisama detoxe, sügavat niisutust, läike taastamist jms kogevad nad minu juures esmakordselt.

Hooldused on nii olulised! Ma luban, et ma teen eraldi postituse sellest, milliseid tulemusi regulaarsed hooldused annavad ja kui suur vahe on lõpptulemusel, kui värskelt triibutatud juuksed on saanud lisaks niisutust ja bondingut.

🍁 Vali õiged tooted. Võib vaikselt liikuda toitvamate toodete juurde (ega see talv kaugel ole 😂) ja kui juuksuril on sulle pakkuda “peale hooldust” spets tooteid – haara need ka kaasa! Tee maski (Davines OI hair butter) ja miks mitte täielikku süvahooldust valides spets hoolduskomplektid. Mina kasutan alati juukseotstes õli ja spreitan midagi niisutavat ka juuksepikkusele. Pole midagi teha, aga me elame sellises kliimas, kus saamegi ilmataadi käest normilt vatti koguaeg ja seetõttu tuleb extra tublid juuste eest hoolitsemisel olla.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole ühtegi toodet!
Jätka ostlemist