☀️ UV-KAITSE: kaitse juukseid päikese eest Davines SU hair milkiga! ☀️

Davines sulfaadivabad šampoonid

💭 Nüüd, kui sa juba tead, et sulfaadid sakivad, saame edasi liikuda nende toodeteni, kus EI OLE sulfaate ja mis ei tekita juustele, peanahale, üldse kogu kehale (ja no ka ju planeedile!) probleeme! 🤍 Soovitan alati valida SLS ja SLESi vabasid tooteid, sest meie keha saab niigi kõige muuga ülekoormatud ja milleks veel lisakeemiat juurde tarbida?

Foto: @mustseep

Päris hea tulemus eks? 😂 SOLU peanahakoorijaga olen juba pikalt tuttav, aga uueks lemmikuks on saanud ka MOMO sari, mille tulemuseks on megad lokid ja siidised juuksed.

🕊 Kindlasti sa juba jõudsid mõelda pärast mu sulfaadikeeldu, et appi sul ei olegi enam mitte millegagi juukseid pesta (sest olgem ausad, poodides on ikka suht kesine valik), siis ma kinnitan sulle kohe – ÄRA MURETSE! Tegelikult on palju häid tooteid juba turul olemas ja me olemegi siin, et nendest rääkida. Liigume üheskoos paremate valikute suunas!

🌿 Täna tutvustan teile Davinesi šampoone. Mina isiklikult puutusin Davinesiga lähemalt kokku alles sellel aastal, aga trust me on this – juba esimesest kokkupuutest olin müüdud ja sealt edasi on juba history. 😁 Tundus küll mission impossible nende toodete vahel orienteeruma õppida, kuna pudelite kujundus on teistsugune, tooteid ülipalju jne, aga ei, tuleb alustada algusest ja ongi nii! Praeguseks olen katsetanud väga palju juba ära ja siiani on enamus 10/10-st.

🪴 Kõik Davinesi šampoonid on sulfaadi-, parabeeni- ja muude tugevate kemikaalide vabad ning sobivad superhästi värvitud juustele kaitstes kõiki värve (see on väga oluline punkt šampoonide juures❗️). Tooteid ei testita loomadel ja tšekkasin juba 20ndat korda järgi, et kõik šampoonid on kindlalt taimsete koostisosadega. 🐇

 

🦢 Valikus on olemas kõikidele juukse- ja peanahatüüpidele šampoone, seega avastamist jagub ja miks mitte proovida neid kõiki nagu mina? 😁 Sügavpuhastavad, niisutavad, toitvad, igapäevaseks kasutamiseks, juuste väljalangemise vastu, volüümiandmiseks jnejnejne! Nimekiri on ülipikk ja avastamist nii palju. Mu kliendid on samamoodi minu järgi pöördunud Davinesi usku ja ütlevad isegi, et tundub väike pudel, aga kestab ülikaua! Tegelikult pudel on sama suur nagu enamus šampoonid ikka tulevad 250ml, aga pakend on väga kompaktne, ehk siis toodet on pandud peaaegu korgini täis kui muidu jäetakse 1/3 pudelist tühjaks. Mõttetu raiskamine! Davines kasutab taaskasutatud plasti oma pudelite tegemiseks ja kutsub oma tarbijaid omakorda nende pudeleid taaskasutama, nende instast võib leida lahedaid ideid, mida teha vanade palsamitopsikutega. Meie kasutame salongis isegi vanu blondeerimispurke, kuhu nt istutasime kenasti orhideed ümber.

Lai valik Davinesi sulfaadivabasid šampoone minu e-poes saadaval. KLIKI SIIA.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole ühtegi toodet!
Jätka ostlemist