☀️ Kingi nahale päevitunud jume St. Tropez isepruunistajatega! Kogu valik -10%! 👙

Mustaks värvimine

Mis te arvate kui tihti potsatavad mu postkasti kirjad “tere ma värvisin juuksed mustaks, aga soovin nüüd plaatina blondiks minna”?! 🥲 Vastus on – LIIGAGI TIHTI! Räägime natuke mustaks värvimisest.

Foto: @mustseep

Eestlane on üldiselt hele, kas kartulikoor ehk tumeblond või heledamgi. Jah, muidugi on meil ka palju tumedajuukselisi, aga peatun praegu meie naturaalsel kartulil. Kui kartulipea värvib ennast mustaks, siis mis juhtub paari nädala, kuu või hiljemalt kahe kuu pärast? Silmi riivav väljakasv! Tunne nagu oleks kiilakas, sest must on JU MUST ja selle kõrval kõik muu hele! Usu mind kuidas see hakkab sulle närvidele käima, et iga 3 nädala tagant peab juuri värvima! Väga vähesed teevad seda salongis. Musta korral läheb käiku kiire ja kindel pakivärv, mis omakorda on rets tuumapomm su juustele! Oh don’t get me even started here 😅 ma tunnen kuidas ma lähen käima! 😂
Ok, next thing..

KAS MUSTAST SAAB TÄNA PLAATINAKS? Ei saa!!!! EI SAA HOMME KA! Loomulikult millalgi võib, aga mitte kohe! Pool aastat on okei aeg selleks, et jõuda punktist a punkti y. Ja isegi siis ei saa garanteerida plaatinumi, sest a) kui sa värvid box dye’ga, siis hell knows mis sealt välja koorub b) kui sa oma musta salgutad või muudmoodi üle blondeerid ilma värvieemaldust tegemata, lõhud niisama juukseid kuniks ajaga jäävad alles ainult heinakõrred. 🥲 Musta ja valge vahele jääb mustmiljon muud ja palju põnevamat tooni, ole loominguline! Oluline on teha eemaldust õigete vahenditega õiges järjekorras, sest vastasel juhul kahju on tehtud ja seda tagasi enam võtta ei saa. Proovi siis puhta blondini jõuda kui eemaldus pole korrektne olnud. See on tõsine probleem ja nii suur töö, mida kindlasti iga juuksur ei oska ega tahagi teha!

⏱ Kui sa tead, et oled kiire juuksevärve vahetama, palun ära vali musta! Sinnaminek on easy, aga tagasitulek Ameerika mäed! 😄 Ükskõik milline muu tumedam värv on parem, kui must püsivärv. Vali siis vähemalt poolpüsigi kui muudmoodi ei saa, aga tea, et iga 3 kuu tagant blond-tume-blond-tume on veits harsh juuksekarvale. Lisaks ära unusta, et isegi paki tumepruuniga koguaeg oma juukseid üle värvides värvid nad lihtsalt lõpuks mustaks, sest koguaeg kannad pigmenti juurde ja juurde ja juurde ja kes seda teab, mis seal paki sees üldse peitub! Midagi head kindlasti mitte! 😁 Mina kasutan nt enda juuksevärvi mixis musta ja ka paljudel oma klientidel, kes tahavad värvilist balayage’i, aga püsika asemel värvime ainult poolpüsikatega! It works! Ajaga kulub must heledamaks või täielikult maha, kui ei ole muidugi sada korda vahepeal üle tooninud oma juukseid. Väga palju loeb brändist, mille toonijaid kasutada, sest enamused jätavad ikkagi jälje.

🖤 Kas sa oled üldse veendunud, et must on sinu värv? Me oleme üpris heleda nahaga ja jah, kui mõnele lumivalgele nahale mõjuvad mustad juuksed kui kaunile Lumivalgukesele, siis ülejäänud meist näevad välja nagu elavad surnud oma kriitvalge naha ja sünge sonxiga! 😂 SEE OLEN MINA!!!! 🤣 Hea mõte on enne parukaid proovida või veel parem – ostagi ainult must parukas nagu mina kannan erivärve parukaid! No problem at all! 😂 Aga loomulikult must on äge ja edgy ja mõnele sobib niiiiiiii hästi, et teisiti ette ei kujutakski, kuid siis jääbki vaid loota, et värvi kannab peale ikka professionaal mitte 6€ pakike poeletilt. Olen ju ka neid lugusid väga ohtralt kuulnud a la “ma ei saanud juuksurisse aega ja siis tegin selle 1 korra poevärviga üle ja siis pärast juuksed läksid pekki ja nüüd ma ei tea mida teha..”. Ei taha hästi uskuda, et ühe korraga võiksid juuksed nässu minna ja kamm ei käi läbi enam ju? Võta kinni, aga mina olen seda sama juttu päris mitu korda kuulnud! Mõnel läheb lihtsalt paremini kui teisel! 😁

Mustast väljatulekud on ka alati väga vahvad, loe SIIT postitusest, mida ma arvan musta triibutamisest ja mis juhtub kui värvieemaldust esimese asjana ei tee.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole ühtegi toodet!
Jätka ostlemist