☀️ UV-KAITSE: kaitse juukseid päikese eest Davines SU hair milkiga! ☀️

Kodus värvimine I

Noniiii!!! Lempar teema! 🤣 Kodused juuksurdamised (kui see pole päris sõna, siis minu sõnavaras on igaljuhul ammu olemas) ei lõppe ilmselt niipea, arvestades seda, mida kõike võib googlest leida (kirjuta how to.. ja saad curtain bangsidest airtouchini õpetusvideosid), aga kallis sõber, sellel on põhjus miks hea juuksur ennast pidevalt koolitab ja täiendab ning miks ei tohi kodus kõike järgi teha❗️

Ma ütlen ausalt, et ka mina olen kodus juukseid värvinud! Kas neid inimesi üldse on veel, kes pole kodus mitte kunagi värvinud? Okei, mõni mu klient isegi tõesti ei ole, aga neid on ainult üks väike käputäis! 😁 Mul oli isegi oma lemmikpunane, äkki vist Garneri mingisugune “õlivärv”, et hoiab juukseid hästi ja niisutab neid. NO PALUN! 🤣 Väga ilus värv oli, mulle sobis hästi! Peale selle punase olen värvinud erinevate pruunide, roosa ja blondi värviga, mis ei teinud mitte midagi, sest ma kandsin selle värvi kulunud punasele, millest oli oranz saanud. Ega minagi ei teadnud siis veel, et heleda värviga ei saa juba eelnevalt värvitud juukseid heledaks enam värvida, et see värv töötab ainult naturaalsetel juustel. Norm pettumus oli, kui ma juuksed ära kuivatasin. Mitte üks gramm ei muutunud ka mu peas, sain ainult paar pusa juurde! Aga muidu oli ju põnev katsetada ja järgmisel päeval täiesti uue minana kooli minna ja silmarõõme šokeerida! 😅

Foto: @mustseep

 

⛔️ Esimene viga, mida ma ikka veel kuulen on KODUS BLONDEERIMINE! Appi! Sellest ma teen eraldi postituse, ma luban! Kas te üldse teate millise kangusega vesinikku kasutada enda peanahal? Juustel? Mis olukorras su juuksed on? Kas sa blondeerid neid üle? Kui kaua sa blondeerijat peas hoiad? Kui kaua sa endale seda üldse pähe kannad? MIKS SEDA TOIDUPOES MÜÜAKSE??? 🤯🥲 Need vesinikud käsimüügis EI OLE kõige lahjemad! Selliseid kanguseid ma oma töös peanahale ei kanna ja mina tean mida ma kasutan! 😁 Palun vaata videosid, mis kõik võib valesti minna, enne kui sa endale selle 3€ juuksematuse ostad. Internet on neid täis. Kes on blondeerimisega üle võlli pannud, sellel tuleb neid taaselustama hakata, sest mitte midagi tehes või lihtsalt juukseid maskitades kukuvad need suht kindlalt sul varsti peast ära! Kasuta Davinesi Heart of Glass spetsiaalselt blondidele tehtud hoolduskomplekti. Loe sellest lähemalt SIIT.

📛 Box dyes ehk pakivärvid – kes meist poleks seda sõbrantsiga teinud või lausa pereüritusena ette võtnud – ema, vanaema ja ennast ka ära värvinud?! 😂 Ja KUI PALJU kuulen, kuidas muidu kõik oli hästi, aga siis panin poevärvi pähe ja juuksed lslt “ei tööta” enam. 🙃 Milleks teha selliseid pöördumatuid otsuseid? Jällegi ei ole safe for everyone, sest kangus on hoopis midagi muud kui salongis! Ja kuidas sa tead mismoodi see värv sinu juustele jääb? Pakil olev beib ei ole sina! 😃 Tal ei ole sinu juuksestruktuuri, värvi, loomulikku pigmenti ja eelnevat ajalugu muude värvide osas. Ja kui alguses tundub, et misasja mega ok ju, juuksed säravad ja on terved, siis räägime uuesti tulevikus ja vaatame siis tagasi sellele jutule! 😄 Slowlyyy eating your hair. Yummi! 👅 Tegelt ei ole üldse naljakas, sest minu töö on hiljem see jura korda teha, aga kui pakivärv on kodukasutuses olnud 20 aastat, siis tead mis mulle vastu vaatab? Hõrenenud pealagi ja haprad juuksed, mis ei taha hästi kasvada..

Värviandvad maskid on see-eest lausa kohustuslikud abimehed värvi säilitamiseks ja värskendamiseks! Hall, coppery, punane, pastelsed toonid ja ka erksad – teed sellega endale suure teene neid kasutades, sest nii saad kauem värvi hoida ja ühtlasi niisutad ka juukseid. Kuluvad maha ja annavad palju katsetamisvõimalusi. Vali Four Reasons või uued Biolage colorbalmid.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole ühtegi toodet!
Jätka ostlemist